Як скопіювати прихований розділ.

Операційна система Windows 7 при установці створює прихований розділ, куди записує системні файли та інформацію для відновлення. Прихований розділ не доступний для перегляду стандартними засобами Windows, і, отже, для копіювання. Для того щоб скопіювати прихований розділ, потрібно скористатися спеціальною програмою. Наприклад, можете використовувати Acronis Disk Director.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - програма Acronis Disk Director.
Інструкція
1
Завантажте програму в пам'ять комп'ютера і встановіть. Дистрибутив програми доступний за адресою http://www.acronis.ru. Програма платна, тому для ознайомлення у вас буде обмежена кількість часу, якого вистачить для виконання поставленого завдання. Якщо вам в подальшому буде потрібна дана програма, можна придбати ліцензію на офіційному сайті виробника. Також варто враховувати, що є й інше програмне забезпечення від даної компанії.
2
В головному вікні програми виберіть розділ вінчестера, який вам потрібно копіювати. Програма Acronis Disk Director відобразить повну структуру жорсткого диска, в тому числі і приховані розділи. Натисніть кнопку «Копіювати тому». Вкажіть тип створюваного розділу (програмою обраний такий же, як і у вихідного) і його розмір. Натисніть кнопку «Готово», щоб закінчити підготовчий етап. Щоб запустити процес копіювання, підтвердіть виконання операції.
3
Якщо ви плануєте скопіювати прихований розділ так, щоб з нього можна було здійснювати завантаження (як це реалізовано в оригіналі), то потрібно виконати процедуру клонування. Якщо ви хочете, щоб прихований розділ відображався в системі, клікніть по розділу правою кнопкою миші і виберіть «Відобразити», потім підтвердіть виконання процедури.
4
Програма Acronis Disk Director пропонує користувачеві можливість виконати будь-які операції над вінчестером. Ознайомтеся з інструкцією по використанню програми, яка доступна там же на сайті. Також варто відзначити, що в інтернеті представлена безліч різних відео інструкцій, які дозволяють користувачам персонального комп'ютера без проблем використовувати різне програмне забезпечення.
Операційна система Windows 7 під час своєї установки створює приховані розділи на жорсткому диску. Цей розділ не має назви у вигляді літери і не відображається в провіднику системи. Він призначений для захисту завантажувальних файлів системи, містить завантажувач системи і спеціальні файли конфігурацій. Побачити цей розділ можна у вікні "Керування комп'ютером".
Інструкція
1
Прихований розділ створюється при установці операційної системи, при цьому для його створення має бути дотриманий ряд условій.Операціонная система повинна встановлюватися із зовнішнього носія. При запуску установника з під Windows, робота з розділами жорсткого диска буде неможлива.
2
Прихований розділ створюється як основний розділ жорсткого диска, тому до установки Windows, основних розділів повинно бути не більше трьох, в іншому випадку, файли прихованого розділу будуть записані в один з наявних основних розділів (не обов'язково в той, в який встановлюється Windows). При цьому установка повинна проводитися в перший розділ диска.
3
Для створення прихованого розділу необхідно видалити і створити заново той розділ, в який встановлюватиметься операційна система (просте його форматування ефекту не дасть).
Зверніть увагу
Якщо на комп'ютері встановлена операційна система Windows XP, то для її завантаження спільно з Windows 7 доведеться призначити літеру прихованого розділу.