Як поліпшити звук на ноутбуці. поліпшення вбудованого звуку на ноутбуці.

Вбудовані динаміки ноутбуків, як правило, мають низьку якість звуку. Щоб поліпшити звук на ноутбуці, можна придбати більш потужні зовнішні динаміки. Однак це робить ноутбук менш мобільним. Тому варіант з покупкою зовнішніх динаміків не розглядається. Поліпшити звучання ноутбука також можна за допомогою спеціального програмного забезпечення, такого як SRS Audio Essentials.
Інструкція
1
Скачайте програму SRS Audio Essentials за посиланням в розділі «Ресурси» даної статті. Встановіть програму. Після установки програма запускається автоматично, і відтворюється демо-звук. Згорніть вікно SRS Audio Essentials.
2
Натисніть кнопку «Пуск», виберіть пункт «Панель управління». Двічі клацніть «Звуки і аудіопристрої» в Windows XP або «Звук» в Windows Vista і Windows 7. Можливо, доведеться натиснути кнопку «Класичний вигляд» або «Перегляд: маленькі значки», щоб побачити відповідну опцію.
3
Переконайтеся, що встановлено наступний пристрій для аудіосупроводу за замовчуванням: SRS Labs Audio Essentials. Якщо це так, програма встановлена правильно. Закрийте вікно з панеллю керування і поверніться до вікна SRS Audio Essentials.
4
Увімкніть аудіоплеєр, виберіть музичний файл і почніть його відтворення для перевірки якості звуку.
5
Натисніть на меню поруч з опцією Content («Контент») і виберіть пункт Music («Музика»). Це оптимізує звук для комп'ютера відповідно до типу контенту, який ви програєте. Крім музики, можна вибрати Movie («Кіно»), Games («Ігри») і Voice («Голос»).
6
Натисніть кнопку розкривного меню поруч з опцією Speaker («Динамік») і виберіть Laptop Speakers («Динаміки ноутбука»).
7
Натисніть кнопку поруч з опцією Auto Tech («aвтоматическая технологія»), щоб відкрити меню («Технологія»). У спадному меню виберіть пункт WOW HD. WOW HD оптимізує стерео звук для відтворення в системах з двома динаміками, таких як ноутбуки і навушники.
8
Натисніть кнопку Advanced Controls («Додаткові параметри») для настройки параметрів WOW HD. Ці настройки дозволяють налаштувати рівень басів, а також розмір стерео поля для поліпшення звуку. Після цього якість звуку ноутбука значно зростає.
Музика - воістину чудовий ресурс для відновлення сил і відпочинку. За допомогою музики ми можемо створити собі такий настрій, яке захочемо - ми можемо як налаштуватися на енергійне дію і відмінно розслабитися після важкого робочого дня. Для того щоб максимізувати задоволення від прослуховування улюбленої музики, в наших силах покращити її звучання.
Інструкція
1
В першу чергу зверніть увагу на аудіокодек, який у вас встановлений. Відновите його до останньої версії.
2
Найкращим плеєром для прослуховування музики на комп'ютері на даний момент є winamp. Експериментуйте з еквалайзером як вручну, так і з використанням предустановок, які вже закладені в нього, до оптимального результату.
3
Для того щоб змінити гучність програвання треку, ви можете як збільшити гучність на комп'ютері , так і змінити гучність самого треку. Для цього вам необхідно використовувати музичний редактор. Нормалізуйте рівень звучання треку до того рівня, який вам потрібен, і збережіть.
4
Динаміки, які встановлені на більшості ноутбуків, годяться хіба що для програвання системних звуків windows. Купіть додаткові колонки або аудіо систему, якщо вам дозволяє бюджет.
5
Якщо ви хочете домогтися найкращого звучання, разом з аудіосистемою догляньте собі аудіо карту, від якої залежить якість звуку під час його програвання.
6
Скачайте і встановіть собі спеціальні ефекти, які можуть змінити звучання музики, програмно обробляючи вихідний звук.