Як підключити відеомагнітофон до комп'ютера. Як підключити відео магнітофон в s-vidi.

Формат VHS в наш час вже є музейним раритетом, а схоронність матеріалів на відеокасетах досить низка. Але що ж робити, якщо на касетах залишилися важливі або просто дорогі серцю записи? Їх можна оцифрувати, причому, в домашніх умовах, не переплачуючи що пропонують подібні послуги студіям.
Інструкція
1
Для підключення відеомагнітофона до комп'ютера вам знадобиться плата відеомонтажу або ТВ-тюнер. Найдешевші пристрої з цієї категорії коштують менше 50 $, проте для отримання більш якісного результату краще буде не скупитися і придбати тюнер з апаратним кодуванням потоку в MPEG2.
2
При покупці переконайтеся, що тюнер або плата відеомонтажу мають композитний або компонентний входи (ще краще - S-Video).
3
Підключіть відеосигнал від вихідного роз'єму відеомагнітофона (тільки відеосигнал) до вхідного гнізда тюнера або плати відеомонтажу. Може знадобитися перехідник, однак перехідники такого типу легко купуються в будь наметі.
4
Кабель від аудиосигнала відеомагнітофона підключіть до входу вашої звукової карти. Для цього буде потрібно перехідник RCA-minijack.
5
Встановіть програму відеомонтажу, наприклад - VirtualDub. Налаштуйте в якості вхідного відеосигналу ваш тюнер (або плату відеомонтажу), а в якості звукового сигналу - вхід вашої звукової карти. Виставте параметри кодування відео і збережіть ваші фільми в цифровому форматі.