Як підключити два телевізори до однієї антені.

Якщо в будинку два телевізора і одне джерело телевізійного сигналу, то для підключення, крім кабелю, будуть потрібні додаткові матеріали. Дана інструкція допоможе підключити два телевізора до однієї антени за допомогою спеціального пристрою - разветвителя сигналу.
Вам знадобиться
  • RF-коаксіальний кабель
  • Сплиттер
Інструкція
1
Придбайте RF-коаксіальний кабель. Враховуючи, що телевізори, ймовірно, будуть знаходиться в різних кімнатах, буде потрібно кабель довжиною більше 10 метрів. Також купите розгалужувач (спліттер). Це позолочене пристрій, який має один коаксіальний порт на одному кінці і два (або три) - на іншому.
2
Прийміть необхідних заходів обережності, так як установка антени і прокладання кабелю в будинку може бути пов'язано з ризиком для здоров'я.
3
Оберіть місце для установки антени і встановіть її. Чим вище вона буде розміщена, тим краще буде прийом.
4
З'єднайте антену і спліттер через RF-коаксіальний кабель. Для з'єднання використовуйте єдиний вхідний порт на одному кінці сплиттера.
5
Підключіть телевізори з використанням вихідних портів на іншому (вільному) кінці сплиттера.
6
Закріпіть кабелі так, щоб не пошкодити або не наступити на них. Скористайтеся ізоляційною стрічкою для закріплення кабелів.
7
Увімкніть телевізори, щоб перевірити підключення на кожному з них. Якщо один з телевізорів має поганий прийом, переконайтеся, що кабель не пошкоджений і надійно закріплений.
8
Купіть другий спліттер, якщо телевізорів більше, ніж доступних портів на першому сплітері. З'єднайте два разветвителя разом шляхом приєднання кабелю до одного з портів на першому і єдиному входить порту на другому. Розгалужувачі можуть зменшити силу проходить сигналу. Якщо до однієї антени потрібно підключити, наприклад, чотири телевізора , будуть потрібні підсилювачі-розподільники для поліпшення якості зображення.
Буває так, що з'являється необхідність у телевізорі в кожній кімнаті, щоб у кожного з'явилася можливість дивитися саме свою улюблену передачу або фільм. Є простий спосіб вирішити задачу підключення другого телевізора.
Вам знадобиться
  • Другий телевізор
  • Телевізійний кабель
  • Антенний розгалужувач
  • Антенний штекер
  • Вимірювальна рулетка
Інструкція
1
Відміряти вимірювальної рулеткою відстань від місця розгалуження телевізійного кабелю до місця установки першого, а потім другого телевізора.
2
Відміряти і відрізати два антенних кабелю необхідної довжини.
3
Замінити старий антенний штекер на кінці телевізійного кабелю, з якого відбувається мовлення телевізійного сигналу, на новий.
4
Приєднати по штекеру до кінців антенного кабелю, що йде до першого телевізора. Проробити таку ж роботу з кабелем, що йде до другого телевізора.
5
Вставити основний телевізійний кабель в одинарний роз'єм антенного разветвителя.
6
Кінець антенного кабелю для першого і для другого телевізорів вставити відповідно в два інших роз'єму.
7
Приєднати вільні кінці кабелів антени до телевізорів