Як зберегти відео в Скайпі. чи зберігаються відео в скайпі.

Іноді необхідно зберегти пам'ятні відео-дзвінки в Skype. Зараз в мережі доступні такі програми, які дозволяють записувати і вхідні, і вихідні виклики. Варто докладно розібратися в їх різноманітті та системі роботи.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - вихід в інтернет;
  • - програма Skype.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт ecamm.com і скачайте безкоштовну пробну або повну версію програми Call Recorder. Встановіть її на комп'ютер і запустіть.
2
Відкрийте Skype і натисніть кнопку «Файл» і потім «Настройки». Клацніть по функції «Запис» у вкладці в правій частині вікна. Натисніть в меню «Запис відео» і виберіть WMA або MP4 формат. Клікніть «Опції запису» і виберіть «Картинка-в-картинці» в спадному меню.
3
Влаштуйте відеодзвінок. Натисніть кнопку «Запис» в панелі управління записи викликів у верхній частині екрану, щоб почати запис відео і аудіо в тому форматі, який ви вказали в меню «Уподобання». Натисніть кнопку «Стоп» для зупинки запису.
4
Скачайте і встановіть програму SuperTintin з офіційного ресурсу даного продукту supertintin.com. Запустіть її на комп'ютері.
5
Натисніть кнопку «Довідка» у верхній частині головного вікна. Клікніть по функції «Параметри» з розкрився меню. Встановіть прапорець навпроти фрази «Автоматичний пуск при завантаженні Windows», щоб увімкнути.
6
Клацніть по клавіші «Почати автоматичну запис дзвінків», щоб записувати всі дзвінки без необхідності щоразу запускати програмне забезпечення. Клікніть «ОК», щоб відкрити програму у фоновому режимі.
7
Відкрийте Skype і зробіть відео-дзвінок. Вийдіть з програми, коли закінчите говорити, і розгорніть панель управління SuperTintin з оповіщення в нижньому правому куті екрану. Натисніть кнопку «Збережені записи», щоб відкрити папку, яка містить записані відео-дзвінки.
8
Скачайте програму Pamela Professional. Це спеціальний плагін для Skype від pamela.biz. Встановіть це програмне забезпечення на робочому столі і запустіть Skype.
9
Зробіть відео-дзвінок за допомогою Skype. Натисніть «OK», коли встановлена програма запросить зробити запис відео-дзвінка. Натисніть кнопку «Закінчити дзвінок», коли зв'язок припиниться.
10
Клацніть двічі по програмі Pamela Professional в папці «Мої документи», щоб подивитися збережену копію відео, яке ви записали. Клікніть правою кнопкою миші на файл і натисніть «Перейменувати», щоб змінити ім'я файлу відео-виклику.