Особа людини: Як намалювати його красиво.

Малюючи людей, особі зазвичай приділяють найбільше уваги, оскільки воно несе максимум інформації про зображуваний людині. Щоб намалювати красиве особа , необхідно дотримати анатомічні пропорції. Саме правильні пропорції в людській свідомості асоціюються з суб'єктивним поняттям краси.
Вам знадобиться
  • - папір та олівці чи фарби;
  • - або комп'ютер і графічний редактор
Інструкція
1
В малюванні часто застосовуються геометричні фігури як база для малюнка. Для особи це овал. Намалюйте прямокутник, проведіть вертикальну і горизонтальну лінію так, щоб вони перетиналися під прямим кутом в центрі прямокутника. Впишіть в прямокутник овал у формі яйця сужающейся частиною вниз. Звичайно, тут можуть бути нюанси, адже у когось більш кругле, у кого-то - трикутне або квадратне особа . Виходите з цього, коли будете вибирати співвідношення сторін прямокутника.
2
На серединної горизонтальної лінії будуть знаходитися очі. Відстань між ними, як правило, дорівнює ширині одного ока, хоча всі люди різні. Очі повинні бути однаковими по висоті і ширині, тому використовуйте неяскраві напрямні лінії під і над ними.
3
Якщо намалювати ще дві горизонтальні лінії на рівній відстані від серединної і від країв прямокутника, то вийде лінія росту волосся і місце кінчика носа. Довжина носа приблизно дорівнює одній четвертій вертикальної лінії, тобто висоти обличчя. Ширина і форма носа залежить від людини. Проведіть дві вертикальні лінії від куточків очей вниз. Ніс повинен поміщатися між ними.
4
Щоб визначити місцезнаходження губ, розділіть нижню частину (від носа до кінця підборіддя) на три рівних, провівши дві лінії - губи перебуватимуть на верхній з цих ліній. Розділіть другу зверху частина (від лінії очей до лінії росту волосся) навпіл - брови будуть трохи нижче цієї розділяє лінії. Вуха повинні знаходитися приблизно між лінією брів і підставою носа. Відстань між верхом брів і носом дорівнює відстані між носом і підборіддям.
5
Переходьте до деталізації. Не забудьте промальовувати деталі очей - позначте повіки, слізні протоки, зіниці, відблиски на зіницях і райдужку навколо зіниць. Вії пожвавлять очі. Нехай вони будуть природними, а не ідеально однаковими і розділеними. Попрацюйте над світлотінню - позначте вилиці, підборіддя і лоб, можливо, ямочки. Прорисуйте підборіддя, у різних людей він може бути більш загостреним, квадратним або згладженим, з ямкою або без. Саме тіні і відблиски надають намальованому особі обсяг і реалістичність. Щоб реалістично промальовувати текстуру шкіри, ви можете вивчити уроки, присвячені штриховке і т.д.
6
Малюючи волосся, продумайте укладку, як вони лежать. Не забудьте про відблисках і тінях, про переходах тонів. Лінія росту волосся у людини ніколи не виражена різко, від тонких і коротких волосків на скронях вони стають більш густими і довгими у напрямку до волосистої частини голови.
7
При промальовуванні деталей ви можете розглядати чиюсь фотографію, щоб краще вивчити будову людського обличчя, розташування тіней і відблисків. Якщо хочете, спробуйте скопіювати очі або який-небудь інший елемент з фотографії. Освоївши малювання особи в фас, ви можете перейти до малювання профілю та нахиленою голови.
Зверніть увагу
Корисно робити перерви в малюванні, щоб свіжим поглядом подивитися на малюнок і виявити можливі недоліки.
Корисна порада
Щоб не зіпсувати закінчену частину малюнка, ви можете малювати зліва направо і зверху вниз (якщо ви правша).