Як дарувати стікери.

Фірмові стікери - один з найпопулярніших видів рекламної продукції. Його виготовлення не потребуватиме великих коштів, а якщо клієнт використовує наклейку за призначенням, то ваш логотип або торгова марка буде нагадувати про себе довгий час.
Вам знадобиться
  • - рекламний бюджет.
Інструкція
1
Розробіть концепцію стікера. Пам'ятайте про те, що це - рекламний матеріал, який повинен створювати сприятливе враження і нагадувати про вашу компанію або торговельну марку. Подумайте про призначення стікера, щоб він не був викинутий в сміттєву корзину, а використаний за призначенням. Наприклад, якщо ви працюєте в сфері обслуговування автомобілів, доцільно випускати стікери за знаками «Ш» або «!» (Забезпечені вашим логотипом і номером телефону), які водій наклеїть на скло.
2
Продумайте дизайн наклейки. Він повинен бути лаконічним, але яскравим і незабутнім. Як інформаційної складової виберіть найсуттєвішу інформацію, наприклад, номер телефону або адресу сайту. Клієнтові повинно вистачити швидкоплинного погляду, щоб отримати потрібні відомості.
3
Вручайте стікери як презент при покупці. Враховуючи досить низьку вартість стікера, не варто іменувати роздачу наклейок визначень акцією. Просто роздавайте їх протягом будь-якого періоду. Для покупця це стане невеликим, але приємним сюрпризом.
4
Націлюйтеся на дитячу та підліткову аудиторію, яка захоплюється всілякими стікерами. Наприклад, ви можете поширити стікери по школам, вклавши їх у традиційний набір першокласника. Для цього виготовте стікери у вигляді розкладу або наклейки на зошит, і в більшості випадків дитина обов'язково скористається ним.
5
Виготовте стікери зі своїм логотипом у вигляді відривних блоків для записів. Якщо ви докладете до нього фірмову ручку, це вже буде повноцінним подарунком для партнерів або великих клієнтів. Як правило, такі блоки витрачаються не надто швидко, тому адресат довгий час буде бачити назву і логотип вашої марки.
6
Надрукуйте стікери , які можуть використовуватися в якості реклами в торгових мережах. Наприклад, самий популяринй варіант - наклейки на двері з вказівкою напрямку («на себе» і «від себе»), на яких зазначений ван логотип.
Корисна порада
Перед святами розішліть конверти з листівками, куди також вкладений і стікер. Подібну наклейку адресат зможе прикріпити на подарунок.
Національна соціальна мережа «Мій світ» надає своїм користувачам ряд платних сервісів. Одна з найбільш затребуваних послуг - можливість відправити будь-якому користувачеві в подарунок стікер . Слід вчинити ряд нескладних дій і анімований малюнок буде розміщений на аватарке обраного вами користувача.
Вам знадобиться
  • - аккаунт у соціальній мережі «Мій світ»;
  • - мобільний телефон з позитивним балансом рахунку;
  • - банківська карта;
  • - рахунок в будь -або системі електронних грошей;
  • - готівка для оплати через термінал оплати
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку користувача «Мій Світ», якому ви вирішили подарувати картінку- стікер . Біля основного фото користувача справа виберіть опцію «відправити подарунок». При цьому ви потрапляєте на сторінку з різними стікер ами.
2
Перегляньте всі сторінки зі стікер ами і виберіть сподобався. Наведіть на нього курсор і клацніть лівою кнопкою миші.В віконці напишіть коментар до скеровується подарунку - коротке повідомлення для того, кому ви даруєте стікер .
3
Виберіть, яким буде ваш подарунок. Якщо ви виберете опцію «публічний», то ваше ім'я і повідомлення будуть видні всім, хто наведе курсор на подарований вами стікер . Якщо ви не хочете цього, виберіть опцію «приватний» - при цьому ваше ім'я і повідомлення побачить тільки одержувач подарунка.
4
Натисніть на зелену кнопку «Сплатити і відправити». У вікні, виберіть варіант оплати - з рахунку мобільного телефону, за допомогою банківської карти, за допомогою електронних грошей або через термінал оплати. Дотримуйтесь вказівок на екрані комп'ютера. При оплаті за допомогою смс на ваш телефон повинен прийти смс-відповідь з підтвердженням. Якщо він прийшов, значить послуга активована.
5
При оплаті через термінал оплати виберіть розділи: оплата послуг - інші послуги - соціальні мережі; натисніть кнопку mail.ru - введіть ваш логін на mail.ru - зробіть оплату. Після отримання вашої оплати стікер буде відправлений на сторінку обраного вами користувача «Мій Світ».
Зверніть увагу
Чи не переплутайте стікер з звичайним подарунком. Картинка-подарунок, на відміну від стікера, не відображається на аватарке користувача, а розташовується в блоці «Мої подарунки».
Корисна порада
При поповненні рахунку через банківську карту (Visa або MasterCard) комісія 0% .Платние сервіси Mail.ru, в тому числі і стікери, можна також оплачувати за допомогою внутрішньої віртуальної валюти сайту mail.ru, так званих «мейліков» .У кожного користувача може бути необмежена кількість стікерів, при цьому всі вони будуть відображатися на аватарке по черзі змінюючи один одного.