Як скопіювати в текстовий файл.

Часто в інструкціях щодо усунення будь-яких дефектів у роботі програмного або апаратного забезпечення або в інструкціях по використанню програм або інтернет-сервісів пропонується скопіювати інформацію в текстовий файл . «Текстовими» найчастіше називають файл и з розширенням txt, хоча це визначення можна застосувати до будь файл ам, що зберігають текстову інформацію - наприклад, csv або doc. У будь-якому випадку, ця операція не представляє складності.
Інструкція
1
Створіть новий текстовий документ, в який будуть переноситися копійовані в буфер обміну дані. Для цього достатньо відкрити будь-яку програму для роботи з текстовими документами - наприклад, це може бути найпростіший Блокнот зі складу стандартних програм ОС Windows. Посилання на запуск Блокнота поміщена в головному меню в розділ «Усі програми», де потрібно перейти в підрозділ «Стандартні» і вибрати пункт «Блокнот».
2
Перейдіть у вікно програми, з якої випливає скопіювати текст, виділіть його потрібний фрагмент і натисніть клавіші Ctrl + C, щоб помістити в буфер обміну. Якщо вікно програми не передбачає операції виділення для потрібного тексту, то його доведеться набрати вручну, якщо обсяг тексту дозволяє це зробити.
3
Поверніться назад у вікно текстового редактора і натисніть клавіші Ctrl + V або Ctrl + Insert - таким способом ви вставите вміст буфера обміну в порожній документ. Потім натисніть клавіші Ctrl + S, щоб відкрити діалог збереження текстового файл а. У ньому треба вказати назву файл а й місце його зберігання, а потім натиснути кнопку «Зберегти». Після цього скопійовані в текстовий файл дані можна використовувати за призначенням.
4
Якщо текст неможливо скопіювати в буфер обміну саме в текстовому форматі, то можна зробити це в форматі зображення - створити «скріншот», натиснувши кнопку Print Screen на клавіатурі. Скористайтеся якою-небудь програмою розпізнавання тексту, щоб зчитати інформацію з отриманого зображення і перетворити в звичайний текст. Одне з найбільш поширених додатків цього типу - Abbyy FineRider. Згенерований таким чином текст можна зберегти в текстовий файл без використання текстового редактора - відповідна функція є в меню самої програми розпізнавання.
5
Веб-сторінки теж можна скопіювати в текстовий файл без допомоги текстового редактора. Для цього натисніть клавіші Ctrl + S, щоб відкрити діалог збереження сторінки, а потім у полі «Тип файл а» виберіть рядок «Текстовий файл » та натисніть кнопку «Зберегти» .