Як розблокувати смартфон Нокіа.

Багато хто з вас, бажаючи захистити свій смартфон від крадіжки або злому, ставлять на нього паролі, які блокують мобільний пристрій від сторонніх рук і очей. Але що робити, якщо код блокування ви забули або втратили? Як його відновити?
Вам знадобиться
  • - комп'ютерні програми Phone Unlock або Mcode;
  • - онлайн генератор;
  • - генератор unlock_me;
  • - програма MyNokiaTool.
Інструкція
1
Розблокувати смартфон и Nokia будь-якої марки і моделі можна кількома різними способамі.Скачайте і встановіть на свій домашній комп'ютер спеціальну програму Phone Unlock, яка за лічені хвилини підбере потрібний пароль до вашого смартфон у. Для роботи з вищеназваної програмою необхідно виконати наступну послідовність дій. Запустіть Keygen. Для цього клікніть по його значку, який розташовується в папці встановлюваної програми, правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості». У формі, що з'явилася знайдіть вкладку "Сумісність" і поставте прапорець навпроти рядка «Запустити програму в спільному режимі з Windows». Щоб підтвердити всі виконані вище операції, натисніть на кнопку OK.
2
Після запуску Keygen з'явиться нове вікно, в якому вам необхідно вибрати пункт MobiFun Soft Phone Unlock v 1.01 S60. Потім програма попросить вас ввести у відповідному полі для введення imei вашого мобільного, який можна знайти на акумуляторі смартфон а чи ж його коробці. Збережіть введені дані, натиснувши generate *. Таким чином ви отримаєте код антиблокування (Code) для вашого мобільного телефону.
3
Тепер вам необхідно встановити і запустити програму Phone Unlock на мобільному. Через 1-1.5 хвилини, вилетить віконце, в якому потрібно буде ввести отриманий раніше код (Code).
4
Зняти код блокування зі смартфон ов Nokia можна за допомогою ще однієї програми (Mcode). На відміну від Phone Unlock, встановлювати її на комп'ютер не потрібно. Завантажте її відразу на телефон. Після установки запустіть програму mcode і виберіть «Функції» -> Get MasterCod («Отримати Майстер Код»). У віконці введіть imei смартфон а і підтвердіть введений номер натисканням на кнопку OK. Після цього на екрані з'явиться код розблокування, який потрібно вводити при кожному відповідному запиті.
5
Для розблокування смартфон ов фірми Nokia можна також використовувати онлайн генератор, генератор unlock_me і програму для нагадування пароля MyNokiaTool.