Як розібрати пічку в Газелі. Як розібрати газель бізнес.

Газель є найбільш зручним і практичним вантажним автомобілем вітчизняного виробництва. З його допомогою можна перевозити малогабаритні вантажі та сипучі будівельні суміші, такі як цемент або пісок. Особливо варто відзначити мала витрата палива в порівнянні з іншими вантажівками. Це робить Газель ще більш економічною, а, значить, вигідною для покупки.
Інструкція
1
Піч газель забезпечує комфортну для водія і пасажирів температуру в салоні автомобіля. Це особливо важливо в зимовий час, коли без грубки водієві буде дуже холодно, і він навряд чи зможе керувати автомобілем на належному уровне.Чтоби розібрати пічку автомобіля Газель, запасіться терпінням і підготуйте різні інструменти, такі як молоток, викрутки, гайкові ключі, плоскогубці, кусачки і багато іншого. Спочатку зніміть торпеду, потім відключіть усі шланги і троси управління від грубки, і зніміть весь обігрівач в зборі.
2
Перша половина розбирання грубки пройдена, тепер приступайте до розбирання отопітеля, який відіграє важливу роль у підтримці в салоні автомобіля необхідної температури. Відкрутіть чотири гайки, при цьому утримуючи болти ключем на 10, які кріплять ковпак електродвигуна до опалювачі.
3
Зніміть ковпак, а потім вентилятор. Після того як ви приберете ущільнювальну прокладку, викруткою відкрутіть два гвинти кріплення і зніміть крильчатку з валу електродвигуна. Після здійснення всіх вищеописаних дій, зніміть резистор і захисний кожух. На цьому розбір грубки автомобіля Газель можна вважати завершеним.
4
Піч салону газель має схожу будову з іншими печами автомобілів, вироблених у нас в країні. Приміром, деякі деталі грубки автомобіля Нива можуть бути використані для модернізації і поліпшення технічних характеристик грубки газелі. Багато водіїв скаржаться, що взимку в салоні газелі дуже холодно. Це пов'язано з тим, що з центральних воздуховодов часто йде холодне повітря. Багато затикають їх ковдрами або заклеюють скотчем. Але існує інший шлях, просто встановіть в штатну грубку на вході додатковий радіатор і в будь-який час року в салоні автомобіля буде комфортна температура.
Зверніть увагу
Газель бізнес грубка завжди повинна бути в працездатному стані. У разі поломки оперативно приймайте відповідні заходи. Якщо ви самостійно не в змозі впоратися, зверніться за допомогою в автомайстерню, де вашу проблему вирішать в найкоротші терміни.