Як вмовити батьків купити собаку. Як сказати батькам купити собаку якщо є кіт.

Без домашньої тварини жити не надто весело. Справді, хто зустрівшихся з роботи або навчання так само віддано, як улюблений пес? Хто буде виводити на прогулянки три рази на день і розчулено складати лапки на животі, викликаючи посмішку після важкого дня? Звичайно, собака.
Інструкція
1
Умовити батьків на покупку собаки буває не так-то просто, навіть якщо ви давно вже не дитина. Це в дитинстві можна було засипати і прокидатися з придуманим собачому ім'ям, водити на повідку капелюх і робити дідусеві компліменти в собачому стилі ("Дідусь, в новому пальто ти виглядаєш прямо як коллі!"). В дитинстві можна було "тиснути на жалість", і батьки здавалися ... Зараз ви давно вже не дитина, але собаку вам як і раніше хочеться. Як не дивно, але переконання ("Я буду гуляти з нею вранці, годувати і водити до ветеринара") на батьків діють незалежно від того, скільки вам лет.Попробуйте, раптом вийде?
2
Якщо батьки вже були навчені гірким досвідом, або ж просто особливо вперті, випробуйте спосіб, який працює в 70% випадків - розкажіть, як собака буде прекрасно впливати на них! Наприклад, ви можете сказати про те, що британські вчені довели, що собача шерсть - це прекрасний поглинач пилу. Це жарт, звичайно. Але батьківська зацікавленість - це перший крок до перемоги.
3
Не забувайте постійно говорити про те, що собака покращує сімейний мікроклімат. Адже це правда. А будь-якому батькові хочеться, щоб у сім'ї все було добре.
4
Ви дорослий, і тепер самі можете ставати авторитетом. Ви дійсно можете містити собаку, бо заробляєте непогані гроші. Батьки кажуть, що ви працюєте цілодобово, і у вас немає часу? У вас є гроші! Саме тому ви наймете людини, яка з собакою гулятиме, і у батьків не буде ніяких проблем.