Як зробити ніс красивим.

Ніс - найвидатніша частину обличчя в усіх відношеннях. Він швидше засмагає на сонці, будь-який дефект на ньому стає відразу помітним. А вже скільки переживань доставляє він тим, хто вважає форму свого носа далекою від ідеалу! Естетику носа можна оцінювати з різних сторін, отже, зробити його красивим теж можна по-різному.
Інструкція
1
Чиста і гладка кожаПравільно очищайте шкіру носа, не нехтуйте вечірнім умиванням. Користуйтеся підходящими косметичними засобами. Підберіть такий засіб, який дозволяє не тільки видалити надлишок шкірного сала, але додатково очистити і звузити пори. Пам'ятайте, що ефект від будь-якого засобу буває тільки при його регулярному застосуванні. Користуйтеся скрабами або домашнім пілінгом - лущиться шкіра на носі виглядає не надто привабливо.
2
Салонні процедуриЗапішітесь на ультразвукову, ручну або вакуумну чистку. У певних випадках може знадобитися лазерна шліфовка. Проконсультуйтеся з косметологом з приводу того, яка з процедур вам найкраще підійде. Процедури з видалення «зірочок» (капілярних судин) на носі - теж салонна процедура. У разі появи прищів на носі, знову-таки, відвідайте салон, не видаляйте їх самостійно.
3
КосметікаІспользуйте «візуальні ефекти». За допомогою світлої пудри і рум'ян можна скорегувати форму носа. Наприклад, щоб зробити його зорово вже й тонше, нанесіть світлу смужку на спинку, а рум'янами злегка оттените крила носа. Завжди ретельно розтушовуйте косметику в області носа і складок у ніздрів, неакуратні штрихи тонального засобу на носі завжди будуть помітніші, ніж на інших частинах особи. Користуйтеся косметичними засобами, що не забиває пори.
4
Естетична хірургіяЕслі ви не дуже задоволені формою свого носа, зверніться до пластичних хірургів. Ринопластика - досить поширена операція. Якщо вона проведена майстерно, в майбутньому неможливо буде відрізнити ніс від «справжнього». Ринопластика рекомендована після 18 років, має ряд протипоказань, проводиться під загальним наркозом. До звичайного ритму життя після операції ви зможете повернутися в середньому через два тижні.