Як скласти розсилку. Як прикріпити відеофайл до листа.

Електронна пошта - мабуть, найшвидший і зручний спосіб передачі даних через інтернет. А масова розсилка повідомлень за допомогою e-mail дозволить вам заощадити і час, і гроші.
Вам знадобиться
  • список електронних адрес для розсилки, власний e-mail.
Інструкція
1
Електронна пошта міцно увійшла в наше життя і сьогодні є таким же необхідним в роботі інструментом, як стільниковий телефон. Завдяки їй про важливе, на ваш погляд, подію можна сповістити тисячі людей. Масова розсилка листів по e-mail сьогодні широко використовується багатьма компаніями для швидкого інформування співробітників або клієнтів фірми про важливі новини. Масова розсилка так само є ефективним рекламним засобом багатьох інтернет магазинів. Робота з електронною поштою і масовим розсиланням листів починається з реєстрації поштової скриньки. Всі сучасні пошукові системи пропонують користувачам завести аккаунт на своєму домені. Де б ви не реєстрували свій електронний ящик, в ньому вже будуть міститися всі необхідні для роботи папки: «Вхідні», «Вихідні», «Дистанційні», «Спам», «Кошик», «Чернетки».
2
Користуватися електронною поштою дуже просто. Для того щоб ознайомитися з вмістом вхідних листів, зайдіть в папку «Вхідні» і натисніть на те повідомлення, яке ви хочете прочитати. Щоб відповісти або написати листа, натисніть на однойменну посилання і при відправці листа адресату не забудьте вказати його поштову адресу (зрозуміло, теж електронний).
3
Створюючи лист, ви можете писати повідомлення в «тілі листа» і прикріплювати документи во «вкладення». Для того щоб прикріпити до листа текстовий, аудіо або відео файл, натисніть на кнопку "Прикріпити». У вікні натисніть клавішу «Огляд» і знайдіть на своєму ПК необхідний файл для вкладення. Для того щоб відіслати листа, натисніть на кнопку «Відправити».
4
Для того щоб швидко відправити повідомлення відразу декільком користувачам мережі інтернет, в графі «Кому» введіть відповідну кількість адрес. Електронні адреси можна вводити вручну, але набагато зручніше використовувати адресну книгу. У ній ви можете створити групового одержувача (це список тих адрес, кому ви хочете відправити повідомлення). В цьому випадку ви зможете швидко додавати безліч адрес і за кілька секунд здійснювати розсилку своїх листів. В одній адресній книзі ви можете створювати декілька груп одержувачів, наприклад, робочу та особисту групу.