Як повернути борги по зарплаті. Як отримати заборгованість по заробітній платі.

У складних фінансових умовах будь-яке підприємство економить гроші. Але дуже погано, якщо програму економії воно намагається втілити за рахунок своїх співробітників. Якщо компанія регулярно затримує зарплату або виплачує тільки її частину, не чекайте, коли у роботодавця прокинеться совість. Домагайтеся своїх грошей законним шляхом. Шлях цей нескладний, але досить довгий. Зате є шанс не тільки повернути все невиплачена, але й отримати компенсацію за затримку.
Вам знадобиться
  • - ваш трудовий договір;
  • - доступ в інтернет або телефонний довідник;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Оцініть ситуацію. Якщо підприємство заборгувало всім співробітникам і не поспішає платити, чекати зміни ситуації не варто. Не витрачайте час на звернення до профспілки та обговорення ситуації з ошуканими колегами. Чим більше борг по зарплатою , тим менше шансів, що підприємство виплатить його в повному обсязі. Простіше кажучи, на всіх грошей може і не вистачити. У ситуації повернення боргів виграє той, хто почав домагатися повернення боргу першим.
2
Напишіть запит на ім'я генерального директора підприємства з вимогою пояснити причини затримки заробітної плати і зазначенням точного терміну надходження грошей. Запит необхідно скласти в двох примірниках. При відмові директора або його секретаря прийняти запит, пошліть його рекомендованим листом.
3
Зберіть необхідний пакет документів. Зніміть кілька копій з трудового договору, паспорта, запиту. Їх потрібно буде докласти до всіх заяв. Самі заяви теж варто копіювати. Всі документи зберігайте в одній папці. Нічого не викидайте до тих пір, поки остаточний розрахунок не буде отриманий.
4
Зверніться до трудової інспекції. Складіть заяву г де вкажіть, з якого часу вам не виплачують заробітну плату. Зразки заяв можна знайти в приймальні інспекції. Якщо не можете прийти до трудової інспекції особисто, відправте заяву рекомендованим листом. Вкажіть, що ви подавали керівництву запит про терміни виплати і не отримали на нього відповіді.
5
Не чекаючи результатів від інспекції, складайте заяву в районну прокуратуру. За вашою заявою буде призначена перевірка підприємства. Перед зверненням має сенс повідомити про свої плани керівництву і продемонструвати готову заяву - іноді цього достатньо для отримання повного розрахунку.
6
Якщо керівництво не йде на контакт, звертайтеся до суду. Для цього необхідно подати позовну заяву за місцем вашого проживання або ж за місцем реєстрації підприємства. У заяві вимагайте повернення всіх належних вам грошей і компенсацію за їх затримку - не нижче 1/300 ставки рефінансування Центрального Банку РФ. Розрахунок ви повинні провести самостійно. Суд або погодиться з вашою сумою, або справить власні розрахунки. Якщо мова йде про повернення «білої зарплати», швидше за все, рішення буде прийнято в вашу пользу.После винесення судового рішення відповідальність за стягнення грошей покладається на судових приставів. Якщо роботодавець не зробить розрахунок добровільно, вони мають право заарештувати майно підприємства (в тому числі і банківські рахунки). Майте на увазі, що на особисте майно директора арешт не поширюється.
Зверніть увагу
З юридичної точки зору вашої зарплатою вважається тільки гроші, отримані через бухгалтерію. «Чорний нал» суд не враховує і за повернення його не береться. Прочитайте свій трудовий договір. Можливо, частина грошей, які ви вважали зарплатою, в ньому позначені як «премію». Зобов'язати роботодавця виплатити преміальні суд теж не зможе.
Корисна порада
Якщо після рішення суду роботодавець не розрахувався з вами у вказаний термін в повному обсязі, ви можете знову подати позов з вимогою відшкодувати компенсацію за затримку розрахунку або його частини. Не забудьте і про моральну шкоду. Навряд чи його оцінять вище 10 000 рублів, але у вашій ситуації і ці гроші не будуть зайвими.
За трудовим законодавством РФ заробітну плату потрібно виплачувати не менше 2 разів на місяць приблизно по одним і тим же днях. Якщо зарплату не виплачують, затримують, незаконно понизили, не віддають розрахунок при звільненні, то на дані дії роботодавця існують свої методи впливу відповідно до закону.
Інструкція
1
При затримці розрахунку при звільненні, який зобов'язані виплатити рівно на наступний день після останнього дня роботи, звернутися можна до трудової інспекції, до прокурора або до суду.
2
Візьміть копію наказу про звільнення, прикладіть трудову книжку і напишіть заяву в одне із зазначених правових відомств.
3
Вам не тільки виплатять повний розрахунок, а й оплатять пенні за кожен день прострочення виплати розрахунку. Роботодавця оштрафують і винесуть попередження.
4
Якщо ви працювали неофіційно, вам не видали розрахунок, немає наказу про звільнення і записи в трудовій книжці, то ви все одно можете звернутися із заявою в зазначені вище органи і представити наявні докази того, що ви працювали у даного роботодавця. Неоформлені трудові відносини - це не привід не платити за роботу. До того ж, ваш роботодавець отримає штраф за незаконне і офіційно не оформлене залучення робочої сили.
5
Звертатися в дані органи слід не пізніше одного місяця після звільнення.
6
Якщо вам не виплачують вчасно зарплату , напишіть скаргу і заяву в зазначені відомства. Причому подати заяву можуть всі співробітники, яким не виплатили вчасно зароблені кошти.
7
При оплаті навіть частини коштів з заборгованості по зарплаті роботодавцю не можуть пред'явити звинувачення, тільки суворе попередження.
8
Якщо вам зменшили зарплату , а трудовий день чи посадові обов'язки при цьому не зменшили, то ви також вправі написати заяву в зазначені органи про незаконне зменшення зарплати.
9
Коли підприємство оголосило себе банкрутом, не розрахувалося з працівниками по боргах і не виплатило належні кошти, то звернутися можна тільки в суд. Після винесення судового рішення по боргах буде працювати судовий пристав. Виплатити всі борги підприємства-банкрута можна тільки після реалізації наявного майна.