Як опублікувати статтю в інтернеті.

Запорука успіху розвитку сайту - якісний контент. Його можна зробити за допомогою унікальних статей. Тому всі веб-майстри шукають на біржах статей якісні матеріали. Якщо ви володієте навичками, які допоможуть вам написати хороший текст, то ви зможете опублікувати його в інтернеті і заробити гроші.
Інструкція
1
Знайдіть біржу статей. Це можна зробити за допомогою відповідного запиту в пошуковій системі. Найбільш відомими є біржі статей «Адвего», «Etxt». Зареєструйтеся на обраному вами сайті. Процес реєстрації не складний, потрібно мати тільки власну поштову скриньку. Після цього ви повинні вибрати мету перебування на сайті. Якщо говорити конкретніше, то сайт попросить вас вказати, в якій якості ви хочете працювати на ресурсі. Або автором, або замовником. Вибирайте роль автора. Крім публікації власних статей, такі біржі можуть дати вам роботу в написанні матеріалу замовників.
2
Помістіть ваш матеріал на біржі. На сторінці вашого профілю буде меню «Опублікувати статтю». Можливо, меню буде іншим (продати статтю, виставити на продаж та інше.) Але зміст скрізь однаковий. Після цього вам відкриється віконце, в якому ви вкажіть назву вашої публікації, її категорію, ціну, шлях до файлу тексту. На деяких біржах потрібно буде копіювати текст статті. Подбайте про унікальність і грамотності вашого твору. Також сайт, на якому ви будете публікувати статтю, може вимагати виконання певних правил. Всі ці правила ви зможете прочитати в угоді користувача.
3
Опублікуйте статтю на своєму сайті або блозі. Якщо ви маєте свій власний ресурс в глобальній мережі, то публікацію матеріалу краще проводити на ньому. Це дозволить вашої творчості бути побаченим незабаром, і ви отримаєте швидкі оцінки свого творіння. Крім цього, ви привернете більше користувачів на свій ресурс. Опублікувати свою статтю ви можете за допомогою інструментів HTML, яких інструментів вашого движка, на якому стоїть сайт. Обов'язково прикріпіть до тексту голосування і панель коментарів. Пам'ятайте, що нові матеріали слід публікувати на головній сторінці. Це забезпечить швидкий відгук про ваш творінні. Не забудьте вказати ключові слова вашої статті.
З появою персонального комп'ютера написання статей стало більш простим процесом. А з поява Інтернету опублікувати вашу статтю теж не складе труднощів. Важливо тільки знати, як і куди.
Інструкція
1
Насамперед, до бажання опублікувати статтю , слід врахувати, що будь-яке інформаційне повідомлення/ статтю , ви можете розмістити в своєму особистому інтернет-щоденнику (блозі). Найбільш відомі: http://www.livejournal.com http://www.liveinternet.ru В рамках даних хостингів є тематичні співтовариства, напевно, підходящі за смисловим змістом вашої статті.
2
Разом з тим таку можливість надають соціальні мережі: http://www.vkontakte.ru/, http://www.odnoklassniki.ru/, http://www.my.mail.ru/та ін . У соціальних мережах теж є тематичні спільноти - групи. Також, статті можна розміщувати на будь Інтернет форумах і масових порталах. Бажано, звичайно, тематичних.
3
І, природно, ви можете створити власний сайт для публікації статей. Цілком можливо, що ваші статті оригінальні або корисні, і, що сайт буде користуватися популярністю.
4
Якщо ви хочете опублікувати свою статтю на сайті, де немає доступу для публікацій будь-якого охочого, де за публікацію відповідає адміністрація сайту і строго фільтрує інформацію, то опублікувати контекст буде не легко. Насамперед, знайшовши тематичний сайт і вважаючи, що ваша стаття повністю відповідає змісту, ви повинні знайти електронну пошту адміністрації. Як правило, на подібних сайтах є спеціальний розділ «контакти» або просто внизу написаний поштову адресу для зв'язку. Після чого ви, через пошту, обговорюєте можливість публікації статті на сайті. І, якщо стаття повністю підходить, адміністрація її розмістить.
Зверніть увагу
Постараємося дати відповідь на питання про те, де опублікувати статтю? Один з перспективних гравців на ринку пошукового просування - Miralinks. Цей гравець в даний час, заявляє цілком конкурентні переваги, а його кроки дають широкі перспективи.
Корисна порада
Як домогтися того, щоб Вашу статтю опублікували. Відомо, що одним з найефективніших засобів промоушингу в онлайновому бізнесі є написання безкоштовних корисних інформативних статей і подальша їх публікація на сторінках Всесвітньої Павутини. А місце в їх випусках, де можливе розміщення статті, практично завжди обмежена певною кількістю знаків.