Як виїхати жити до Швейцарії. поради-Як виїхати за кордон і залишитися в європі.

Незважаючи на жорсткість швейцарського імміграційного законодавства, бажаючих потрапити в країну з кожним роком тільки додається. В'їзд в Швейцарію на постійне місце проживання строго лімітований, а отримання громадянства можливе тільки після 12 років проживання в країні з повною інтеграцією в місцеве суспільство.
Інструкція
1
Скористайтеся програмою бізнес-імміграції (пасивних інвестицій), завдяки якій можна отримати посвідку на проживання через три місяці після подачі заяви. Зареєструвати на території Швейцарії фірму можуть повнолітні громадяни, що не мають кримінального минулого. Вам доведеться щорічно сплачувати так званий акордний податок, сума якого варіюється в залежності від конкретного кантону, в якому працюватиме ваша фірма. Вид на проживання необхідно буде підтверджувати кожні 10 років. Оформлення необхідного пакету документів та реєстрацію фірми можна доручити адвокатській конторі, яка також може надати допомогу в продовженні дозволу на проживання.
2
Здійсніть інвестицію в сумі не менше 1 мільйона швейцарських франків в економічний сектор, який передбачає утворення нових робочих місць. Цей спосіб називається активними інвестиціями. Вид на проживання в цьому випадку видається через три місяці після схвалення проекту місцевою владою і проходження всіх необхідних процедур. Самими безвідмовними варіантами бізнес-проектів будуть ті, які пов'язані з соціальним забезпеченням населення, наприклад, організація будинку для престарілих.
3
Постарайтеся попередньо відвідати країну, щоб підготувати грунт для переїзду шляхом пошуку роботи. Запрошення на роботу від швейцарської компанії є головною умовою отримання робочої візи. Майте на увазі, що процес отримання запрошення є досить складним. У першу чергу на нього можуть розраховувати висококласні фахівці з країн Євросоюзу, що належать до рідкісних професій. Тільки в тому випадку, якщо серед них не знайдеться відповідної кандидатури, роботодавець зверне свою увагу на представників інших країн.
4
Доведіть наявність істотних підстав, згідно з якими вас можна визнати біженцем, який може бути підданий репресіям і чиї права порушуються в країні проживання. В цьому випадку ви отримаєте тимчасовий вид на проживання, який буде автоматично продовжуватися, якщо ви не будете порушувати швейцарських законів. Через п'ять років ви зможете отримати постійний вид на проживання терміном на 10 років. Отримання статусу біженця пов'язане з багатьма перевагами: безкоштовним медичним обслуговуванням і забезпеченням житлом у гуртожитках.
Швейцарія знаходиться в центрі Європи і межує з Австрією, Німеччиною, Ліхтенштейном, Францією та Італією. Це маленька, але розкішна і вишукана країна. Тут приголомшлива природа, знамениті курорти, елегантні міста і неповторний стиль. Насолоджуватися красою Швейцарії можна цілий рік.
Вам знадобиться
  • - закордонний паспорт;
  • - віза;
  • - авіаквитки;
  • - бронь готелю;
  • - страховий поліс;
Інструкція
1
Для того щоб потрапити в країну, громадянам РФ буде потрібно шенгенська віза. Отримати її ви зможете, звернувшись до Посольства Швейцарії в Москві або Генеральне Консульство в Санкт-Петербурзі.
2
В Швейцарію літають літаки російських і зарубіжних авіакомпаній. Міжнародні аеропорти знаходяться в Женеві та Цюріху. З Москви прямі регулярні рейси здійснюють Aeroflot і Swiss. Час в дорозі до Женеви становить близько 4 годин. Вартість квитка коливається від 15 000 рублів. Все залежить від сезону. Бувають періоди, коли ціни значно падають і з'являються спеціальні пропозиції.
3
Деякі зарубіжні авіакомпанії літають з пересадками в Гельсінкі, Копенгагені, Відні, Варшаві, Дюссельдорфі, Брюсселі і т.д. Це Finnair, Scandinavian Airlines, Austrian Airlines, LOT Polish Airlines, Lufthansa, Brussels Airlines та інші. Авіаквитки з пересадкою коштують дешевше. Їх ціна варіюється від 9000-10000 рублів. У періоди знижок можна придбати квитки за мінімальною ціною.
4
Крім візи і проїзних квитків вам знадобиться номер в готелі. Забронювати його ви зможете безпосередньо на сайті самого готелю або на одному зі спеціалізованих сайтів.
5
Не забудьте оформити медичний страховий поліс на весь період вашої подорожі. Він повинен мати покриття не менше 30000 євро.
6
До Швейцарії можна добратися потягом з сусідніх країн - Австрії, Італії, Німеччини та Франції. Також, можливо доїхати і на автомобілі. Дорога проходитиме через Білорусію, Польщу, Чехію та Німеччину. У цьому випадку вам буде потрібно страховий поліс Green Card і міжнародне посвідчення водія.
7
Для відвідування цієї країни підходить будь-який час року. Влітку тут варто чудова погода, але дуже багато туристів і найбільш високі ціни. Якщо ви плануєте подорожувати влітку, потрібно буде заздалегідь подбати про придбання авіаквитків і бронювання готелю. Навесні (квітень-травень) і восени (вересень-жовтень) ціни прийнятні і народу стає менше.
8
Якщо вас приваблюють зимові види спорту, лижний сезон починається в кінці листопада і триває до квітня. Його розпал припадає на Різдво і Новий рік.
Корисна порада
У країні 3 державні мови: французька, німецька та італьянскій.Валюта - швейцарський франк (CHF).