Як відновити кінескоп.

В вашому кінескопі виявлені несправності? Не поспішайте купувати дорогу заміну або набувати новий телевізор. Розроблено чимало методик, детально описують, як відновити кінескоп порівняно недорогими способами, при цьому вам доведеться виявити точну причину несправності і потім правильно усунути її.
Інструкція
1
Вибираючи спосіб, як відновити кінескоп, спочатку виявите причину неполадок у його роботі. Досить часто на працездатність приладу впливає виникнення короткого замикання між його електродами, а також знижена емісія. Нерідко відбувається обрив нитки каналу або обдирання катода, що в підсумку призводить до спотворення перенесення кольорів. Далі вивчіть схему кінескопа, зазначену в інструкції по експлуатації вашого телевізора. Використовуйте в ремонті принцип, заснований на термотреніровке катода, а також відстрілу знаходяться на його поверхні відпрацьованих частинок.
2
По-перше, вирішивши виконати відновлення кінескопа, спочатку зберіть прилад, за допомогою якого можна виправити агрегат для вашого телевізора. Вам знадобиться трансформатор Т1, розташований на старому ламповому телевізорі, діод VD1 або діодний міст, конденсатор С1, двосекційні і трисекційні перемикачі. З цих деталей швидко зберіть спеціальний прилад, за допомогою якого ви будете ремонтувати ваш кінескоп надалі, а потім перевірте за схемою, чи правильно ви зібрали всі необхідні деталі, і протестуйте агрегат на предмет його придатності.
3
По-друге, методика відновлення кінескопа передбачає подачу на агрегат розжарення різної величини в чіткій послідовності, яку слід неухильно дотримуватися. Спочатку подайте на ваш кінескоп накал в 6,3В і почекайте п'ятнадцять хвилин, щоб виконати достатню прогрівання приладу, потім подайте накал в 8В всього на дві хвилини, а після накал в 11В на дві секунди. Не перевищуйте час подачі напруження, інакше кінескоп замість необхідного прогріву може зовсім згоріти. Виконуючи останній крок, подайте накал в 6,3В, а потім ненадовго натисніть на кнопку SA2, щоб конденсатор розрядився на катод-модулятоp.
4
Дану операцію повторіть кілька разів, а після цього підключайте до модулятору і катода дроти, але пам'ятайте, що міняти накал при виконанні цієї операції вже не потрібно. Краще перемикайте дроти за допомогою перемикача виду П2К, який зазвичай застосовується для перекладу самого напруження на потрібне напруження. Пам'ятайте, що відновлений кінескоп пропрацює не більше року, а його працездатність залежить і від різновиду самого кінескопа, і від залишився в ньому ресурсу. Якщо кінескоп вже практично повністю сіл, збільште розжарення до максимального, але сам агрегат при цьому може згоріти.