Як вивести жевачку з одягу.

Жувальна гумка давно заповнила прилавки магазинів. Їх різноманітність просто вражає - і фруктові, і м'ятні, і з начинкою. Її із задоволенням жують як діти, так і дорослі. Але разом з тим, жувальна гумка багатьом завдає неприємностей своїй «чіпкою». А чи можна позбутися жуйки, якщо ви виявили її на своєму одязі і як це зробити?
Інструкція
1
Один з найпоширеніших способів позбавлення від жуйки - це заморозка. Просто покладіть забруднений одяг в морозильну камеру і почекайте приблизно півгодини. Як тільки джинси або кофта замерзнуть, ви легко зможете зняти з них жуйку. Якщо ж гумка ніяк не хоче віддирати, потримайте тканину під струменем гарячої води - вона повинна розтанути і ви її легко зможете прибрати. Якщо ж ви зіпсували пальто або шубу, які в силу своїх розмірів не влізуть в вашу морозилку, то в цьому випадку допоможе лід. Прикладіть шматочок льоду до місця забруднення та після того, як воно застигне, видаліть все щіткою.
2
Іноді в магазинах зустрічаються спеціальні засоби для виведення жуйок. Вони діють за таким же принципом заморозки. Піднесіть балончик до плями на відстань близько 5 сантиметрів і розпилюйте засіб близько трьох секунд. Потім зніміть замерзлу жуйку як корочку.
3
Можна використовувати і ще один спосіб. Нагрійте праску, покладіть папір на жуйку. Пройдіться праскою по паперу - гумка повинна приклеїтися до неї. Залишилося пляма можна вивести спиртом або скипидаром. Будьте обережні з цими речовинами, так як ними ви легко можете зіпсувати річ - разом із забрудненням може піти і фарба. Тому спочатку перевірте дію спирту або скипидару на внутрішній поверхні тканини. Замість праски ви зможете скористатися феном.
4
Також спробуйте замочити одяг з жуйкою в воді з будь-яким засобом для виведення плям. Потім спробуйте акуратно видалити размягченную гумку і виперіть річ звичайним способом.
5
Можна спробувати вивести гумку і за допомогою бензину. Але пам'ятайте, що краще для цих цілей використовувати бензин високого очищення - заправку для запальничок. Також в деяких випадках допомагає рідина для зняття лаку. Але будьте дуже обережні при його використанні.
6
Якщо ж нічого не допомагає, здайте річ в хімчистку. Можливо там впораються з цією проблемою.