Як вимкнути кпк.

Ми звикли до зручностей, хочемо жити вільно і не залежати від місця і часу. Саме для вільних людей і були придумані КПК - кишенькові персональні комп'ютери або наладонники. В англійській абревіатурі PDA - Personal Digital Assistant.
Інструкція
1
КПК зазвичай працюють на базі наступних оперативних систем: Windows Phone; Windows Mobile фірми Microsoft; iOS фірми Apple; Palm OS фірми PalmSource і деяких другіх.І якщо включення та використання КПК у любителів комп'ютерної техніки не викликає ускладнень, то вимикання надолонника іноді стає цілою проблемою. Справа в тому, що деякі моделі не вимикаються повністю, а лише переводять систему в режим очікування - «сплячий режим».
2
Але фахівці дають кілька порад по виключенню КПК : Вимкнення екрана і блокування кнопок, якщо є перемикач block або програма для блокування. Вимикається тільки екран (підсвічування), система залишається в режимі роботи.
3
Перехід в режим очікування коротким натисканням кнопки вимикання («power»). Зупиняється процесор системи, працює тільки пам'ять. Після включення система повертається до колишнього стану.
4
Довге натиснення кнопки включення («power»). Призводить до того, що на дисплеї з'являється напис, чи дійсно ви хочете вимкнути комп'ютер, натисніть кнопку «так». Після цього КПК відключиться повністю. Працювати залишаться тільки годинник і електроніка управління акумулятором. Після включення почнеться завантаження системи.
5
І абсолютно варварський спосіб відключення КПК - відключити його від акумулятора, попросту вийняти акумуляторну батарею. Однак це може привести до поломки КПК , тому користуватися цим способом можна тільки в крайньому випадку.
Зверніть увагу
Ці пристрої володіють численними функціями, але мають невеликі розміри, тому мобільні і легкі у використанні, здатні частково замінити звичайний комп'ютер. Також, при відповідному софті, можуть служити автомобільним GPS-навігатором.КПК зручні для читання електронних книг, довідкових текстів і т.п .; надсилання та отримання електронної пошти; для роботи в інтернеті; для показу карт місцевості. Вони служать щоденником з розкладом і нагадуванням про заплановані справах; записником з відомостями про контакти; диктофоном і програвачем; мають можливість письма та малювання від руки; набору текстів; перегляду зображень і файлів, відеороликів. З КПК можна робити фото та відеозйомку. Дуже часто КПК використовують в торгівлі, як мінітерміналов.