Як заповнювати 1с: Підприємство.

«1С: Підприємство 8» - це система програм, що включає прикладні рішення для автоматизації роботи приватних осіб і організацій. Це програмне забезпечення дозволяє автоматизувати типові задачі обліку та управління в бюджетних і комерційних організаціях різного рівня. Співробітник, який працює з «1С: Підприємство», повинен чітко знати як заповнювати всі форми і звіти.
Інструкція
1
Для заповнення всіх форм існують спеціальні інструкції, затверджені державою. Одним з важливих документів є лікарняний лист, який також вимагає виконання певних правил заполненія.Ітак, в поле «Місце роботи - найменування підприємства" впишіть коротка назва підрозділу або організації, яке зазначено у всіх документах. Поле містить 29 осередків, саме тому варто використовувати коротку назву.
2
В поле «Реєстраційний номер» вкажіть номер, що присвоєний страховому особі після реєстрації органом ФСС РФ. В графі «ІПН непрацездатного» вкажіть ідентифікаційний номер співробітника, якщо він є в наявності. Не заповнюйте цей рядок, якщо співробітник отримує якесь медичне посібник.
3
Далі слід графа «СНІЛС», в яку впишіть страхової номер страхового свідоцтва, виданого працівнику пенсійним фондом.
4
В розділі «Умови нарахування» введіть двозначний код, один або декілька, під яким зашифровано те чи інше спеціальне умова. Тут згадуються пільги, інвалідність, захворювання або шкідливий стаж. Якщо працівник отримав травму на виробництві, то в графі «Акт форми Н1» вкажіть дату складання акта про нещасний випадок на виробництві.
5
Далі введіть дату початку роботи і робочий стаж співробітника, вказавши також і нестрахові періоди.В графі «Покладається посібник за період» вкажіть календарні дні (період), за які співробітнику буде призначено відповідне посібник. Для нарахування допомоги введіть в наступних полях середню заробітну плату і середній денний заробіток співробітника.
6
В графі «Сума допомоги» вкажіть, яка частина виплати припадає на роботодавця, а яка - на кошти бюджету ФСС РФ. Пам'ятайте, що роботодавець оплачує перші 3 дні, а Соцстрах - з четвертого.Далее вкажіть суму в поле «Нараховано разом» і нижче впишіть прізвище та ініціали керівника установи та головного бухгалтера.