Як налаштувати з'єднання по локальній мережі.

При підключенні одного з комп'ютерів, що входять до складу локальної мережі , до інтернету, можна забезпечити доступ до всесвітньої павутини для всієї мережі . Для цього необхідно побудувати правильну схему мережі і задати правильні значення мережевим адаптерам.
Вам знадобиться
  • - мережеві кабелі.
Інструкція
1
Спочатку виберіть комп'ютер, який роздаватиме інтернет- з'єднання рештою пристроям. Пам'ятайте, що для запобігання уповільненню передачі даних рекомендують використовувати досить потужний процесор. У обраного ПК має бути мінімум два слота для підключення LAN-кабелів.
2
Тепер побудуйте таку локальну мережу, в якій всі інші комп'ютери будуть з'єднані з обраним сервером через мережеві концентратори або комутатори. Пам'ятайте, що якщо комп'ютер буде з'єднаний з сервером через інший ПК, то він навряд чи зможе отримати доступ в інтернет.
3
Налаштуйте підключення до інтернету у комп'ютера-сервера. Використовуйте стандартні параметри підключення. Відкрийте властивості нового з'єднання. Перейдіть в меню «Доступ». Встановіть прапорець біля параметра, що відповідає за передачу доступу в інтернет користувачам локальної мережі . Збережіть установки і обновіть це з'єднання.
4
Відкрийте властивості мережевого адаптера, який з'єднаний з концентратором. В налаштуваннях протоколу інтернету TCP/IP встановіть постійний (статичний) IP-адресу, рівний 123.132.156.1. Збережіть параметри цього адаптера.
5
Тепер налаштуйте інші комп'ютери таким чином, щоб вони могли отримувати доступ до інтернету через комп'ютер-сервер. Відкрийте список активних локальних мереж. Перейдіть до властивостей мережевого адаптера, сполученого з комутатором. Відкрийте настройки протоколу TCP/IP. Спираючись на значення IP-адреси комп'ютера-сервера, введіть наступні параметри: 123.132.156.Х - IP-адрес255.255.0.0. - Маска під мережі 123.132.156.1 - Основний шлюз123.132.156.1 - DNS-сервер.В даному випадку Х повинен бути більше 1, але менше 250. Природно, значення параметра Х не повинно повторюватися. Інакше в мережі з'явиться помилка, викликана конфліктом IP-адрес.