Як оплатити webmoney рахунок. Як оплатити за допомогою webmoney.

Система електронних грошей WebMoney - по праву найпопулярніша платіжна система в російськомовному сегменті інтернету. Складно підрахувати кількість сервісів, сайтів і служб, які приймають цю електронну валюту як оплату. І хоча в цілому система дуже дружелюбна до користувачів, деякі аспекти її роботи варті того, щоб більш детально їх розглянути, наприклад, оплата рахунки за допомогою Webmoney.
Інструкція
1
Найпоширеніший випадок - оплата рахунки за допомогою встановленої на комп'ютер програми WM Keeper Classic. Запустіть програму Webmoney за допомогою ярлика на робочому столі або через меню Пуск -> Всі програми -> Webmoney -> WM Keeper Classic. Введіть свій номер в системі, тобто WMID і ваш пароль. Небудь іншим, звичним вам способом авторизуйтесь в системі електронних платежів.
2
Натисніть лівою кнопкою миші в головному вікні програми пункт «Меню», який знаходиться в лівому верхньому кутку. Виберіть мишею рядок «Вхідні рахунки » і клацніть на підпункті «Переглянути все». Відкриється вікно, в якому буде видно всі операції оплати з вашого гаманця, і верхнім пунктом буде останній рахунок. Двічі клацніть на ньому, щоб відкрилося докладний опис. Якщо цей рахунок ще не сплачено, в лівій нижній частині вікна ви побачите кнопку «Оплатити».
3
Натисніть на неї і прочитайте докладний опис операції і подальших дій. Наступне вікно запропонує ввести цифровий код з картинки для підтвердження операції оплати рахунки . Введіть код і натисніть «Далі» ще раз. Якщо на вашому гаманці достатньо коштів, вони спишуться в оплату рахунки , а ви побачите вікно з підтвердженням операції оплати.
4
Альтернативний варіант - замість перегляду меню «Вхідні рахунки » натисніть лівою кнопкою миші закладку «Вхідні» у вікні програми. Далі дійте, як описано вище.
5
Інший випадок - якщо ви користуєтеся не програмою з вашого комп'ютера, а мережевою версією гаманця, так званим WM Keeper Mini. Для початку увійдіть на сторінку вашого гаманця. Потім подивіться навпроти рядка «Оплатити» - якщо у вас є неоплачені рахунки , це буде вказано, наприклад, «Оплатити: 1 рахунок».
6
Натисніть курсором на цей напис. Відкриється сторінка подробиць даного рахунки . Якщо ви згодні сплатити цей рахунок, натисніть трохи нижче кнопку «Оплатити».
7
На наступній сторінці прочитайте повідомлення про необхідність підтвердження цієї операції. Введіть необхідне підтвердження, тобто код з картинки, пароль або пароль системи електронних ключів і натисніть кнопку з написом «ОК».
8
Якщо на вашому гаманці достатньо коштів - з'явиться повідомлення про успішну оплату і навпроти напису «Оплатити» ви побачите рядок «Немає нових рахунків». В іншому випадку поповните гаманець і спробуйте знову провести оплату.