Як відключити домашню мережу. Як відключити інтернет на пк.

Основна проблема домашньої локальної мережі полягає в тому, що інтернет-канал розподіляється між усіма активними пристроями. Якщо потрібно забезпечити більшу швидкість доступу для конкретного ПК або ноутбука, то мережа необхідно відключити.
Інструкція
1
Можливі кілька варіантів відключення більшості комп'ютерів від домашньої мережі. Багато з них залежать від способів створення мережі. Якщо ваша домашня мережа побудована з використанням мережевого концентратора і один з ПК виконує функції сервера, то є два варіанти її відключення. Просто від'єднайте мережевий кабель, що з'єднує комп'ютер з концентратором. Для цього відключіть або від мережевого пристрою, або від карти ПК.
2
Якщо ж доступ до обох пристроїв сильно утруднений, то скористайтеся програмним методом відключення мережі. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом (Windows 7). Виберіть меню «Зміна параметрів адаптера». Клікніть правою кнопкою миші по значку локальної мережі, яку необхідно відключити. Виберіть пункт «Відключити».
3
Якщо з яких-небудь причин вам не вдалося виконати процедуру відключення вищеописаним методом, відкрийте властивості меню «Комп'ютер» і перейдіть до диспетчера пристроїв. Знайдіть у списку підключеного обладнання потрібний мережний адаптер. Клікніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть пункт «Відключити». Підтвердіть відключення пристрою.
4
Якщо ж ваша мережа побудована з використанням роутера або маршрутизатора, виконайте програмне відключення комп'ютерів, використовуючи настройки мережевого обладнання. Увійдіть в веб-інтерфейс налаштувань маршрутизатора. Знайдіть меню Status або «Стан мережі». Знайдіть список активних портів або підключених пристроїв.
5
Тепер натисніть кнопку «Відключити» (Disable) навпроти порту або пристрою, який необхідно відключити від мережі. Повторіть цей процес для відключення всіх зайвих пристроїв.
6
Скористайтеся механічним відключенням кабелів від LAN-портів маршрутизатора, якщо ви не змогли виконати блокування устаткування, використовуючи меню налаштувань мережевого пристрою.