Як очищати товсту кишку.

Розлад органів травлення або хвороби кишечника провокують застій відходів життєдіяльності в організмі, що призводить до інтоксикації. Якщо кишечник працює не так, як потрібно, то його необхідно або періодично очищати, або налагодити його природну функцію.
Інструкція
1
Очисна клізма - дієвий варіант. Але використовувати її занадто часто все ж небажано, так як в процесі очищення вимивається не тільки вміст кишечника, але і вся мікрофлора. В результаті цього відбувається більший збій в роботі кишечника. За допомогою кружки Есмарха введіть в кишечник близько 2 літрів теплої води. Полежіть на лівому боці скільки зможете. Намагайтеся проводити процедуру ближче до туалету, інакше можете просто не добігти.
2
Якщо у вас немає ні найменшого бажання робити клізму, прийміть сильнодіючий проносний засіб. Непогано підійде магнезія. Розчиніть 1 пакет кошти в склянці води, прийміть з ранку натщесерце. Через короткий проміжок часу ви відчуєте ефект. В цей день краще не виходьте з дому надовго. Якщо дія магнезії не припиняється більше доби, прийміть 4 таблетки активованого вугілля або будь-яке протидіарейні засіб.
3
Непогано допомагають для очищення товстого кишечника фрукти і горіхи. Їжте щодня яблука, груші і будь-які горіхи в необмежених кількостях. Баластні речовини, що містяться в цих продуктах, будуть дратувати стінки кишечника і м'яко стимулювати його. Поступово природне очищення кишечника нормалізується.
4
Купіть в аптеці насіння льону. Подрібніть його в кавомолці або блендером. Заварюйте по 1 чайній ложці в літрі води. Приймайте по 100 мл 4-5 разів на добу. Поступово робота шлунково-кишкового тракту нормалізується, а стілець налагодиться. Це засіб надає сприятливу дію на всі органи травлення.
5
Якщо ваша проблема так і не зважилася, сходіть на прийом до терапевта. Лікар може призначити вам м'який проносний засіб, курс відновлення мікрофлори або гідроколонотерапію, яка полягає в промивання кишечника великою кількістю води або лікарським розчином. В період проведення гідроколонотерапії лікар контролює всі дії на екрані спеціального апарату. Не соромтеся йти в лікарню, адже застій калових мас провокує розвиток багатьох хвороб, оскільки в організмі постійно накопичуються токсини.