Як зняти сидіння.

Водії, які час від часу перевозять у своїх автомобілях великогабаритні вантажі, часто намагаються збільшити внутрішній простір салону за рахунок демонтажу сидінь & mdash як другого, так і першого ряду. Іноді демонтаж сидіння виконується і з інших причин. У кожному разі, кожному автомобілісту буде корисно знати, як зняти сидіння самостійно, якщо виникне така необхідність.
  1. Інструменти для того, щоб демонтувати сидіння, знадобляться найпростіші - комірець, торцевої ключ і 2 викрутки - хрестова і з прямим шліцом. На демонтаж одного сидіння ви витратите не більше 15-20 хвилин свого особистого часу.
  2. Щоб зняти сидіння першого ряду, необхідно відкрити кришку (найпростіше це зробити за допомогою плоскої викрутки, підчепивши кришку зверху). Під кришкою ви побачите болт, який необхідно відвернути і витягти. Кожне сидіння кріпиться чотирма такими болтами, тому, виконавши дану операцію чотири рази, ви від'єднайте сидіння від основи і зможете його зняти.
  3. В деяких автомобілях сидіння другого ряду знімаються дещо складніше, ніж сидіння першого ряду. Але й вони піддаються демонтажу без особливих труднощів. Для початку необхідно відвернути гвинти, на яких тримаються декоративні пластикові накладки, і зняти декор. Після цього задню частину накладки необхідно відігнути назад, злегка відвести вліво, а потім одним рухом подати вперед і зняти.

    Виконуйте всі рухи акуратно і обережно, щоб не пошкодити пластикові деталі сидінь. Виконавши цю просту операцію кілька разів поспіль, в майбутньому ви зможете виконувати її автоматично. Знімаючи декоративні деталі, допомагайте собі плоскою викруткою, ні в якому разі не прикладаючи при цьому надмірних зусиль. Після зняття накладок відверніть фіксатори сидінь і зніміть їх.