Як поливати каланхое. чому нерастет каланхое.

Вважається, що каланхое в будинку створює спокійну і здорову атмосферу. Це рослина, що має відносно невелику висоту, не більше 0,5м, ідеально підходить для вирощування в домашніх умовах. Не вимагає особливого догляду, тому добре росте навіть у тих, хто не надто вміє доглядати за квітами.
Інструкція
1
Каланхое виростає в Південній Африці і на Мадагаскарі, грунт віддає перевагу піщаний грунт. Ця рослина не любить дуже багато вологи, воно привчене еволюцією до суворих посушливих умов, тому не заливайте його водою занадто сильно, інакше корені можуть підгнити.
2
Окрім дотримання правил поливу для каланхое велику важливість представляє склад грунту. Цій рослині потрібна пухка земля, вільно пропускає повітря і воду. Для цього прослідкуйте, щоб грунт містила мало торфу, так як він перешкоджає її вентилюванню. Каланхое в торф'яної середовищі загниває і гине.
3
Поливати квітку потрібно рідко, він спокійно переносить ситуацію, коли земля практично зовсім висихає. Набагато гірше йому доводиться в постійно мокрому ґрунті. Повітря теж любить сухий. Коли ви бачите, що верхні шари землі достатньо підсохли, тоді й поливайте рослину.
4
Взимку каланхое потрібно поливати дещо рідше, ніж влітку. А навесні для нього і зовсім рекомендується влаштувати невеликий період відпочинку, зовсім без поливу.
5
Щоб дати рослині відпочити, на самому початку весни, як тільки каланхое відцвіте, відріжте все квітконоси, після чого поставте горщик в затінене місце. Пару місяців не поливайте його, бажано також тримати його при температурі близько 15 градусів Цельсія.
6
Через місяць-другий після початку відпочинку діставайте каланхое з затишного містечка, ставте назад на сонячне підвіконня. Тепер його можна поливати так само, як і завжди.
7
Влітку корисно замість поливання час від часу влаштовувати підгодівлю рослині. Рідкі мінеральні добрива, які можна придбати в садівничих магазинах, підуть йому тільки на користь.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=aa6OTCVAveE
Корисна порада
Намагайтеся вибирати для каланхое таке місце, де б йому було достатньо сонця і тепла. Починаючи з весни і закінчуючи восени ставте його на західний чи східний підвіконня, а ось зиму краще йому провести на південному вікні, де тепліше і посолнечнее.
Каланхое - це рослина сімейства толстянкових. У цьому роду налічується більше двохсот видів. Найбільш популярними серед квітникарів є каланхое повстяне, Дегремона (в народі зване «живим доктором») і красиво квітучі каланхое Блоссфельда і Мангіна.
Інструкція
1
Каланхое - рослина не вимоглива. Росте добре на сонячному місці, переносить попадання прямих сонячних променів. Хоча воно може спокійно пережити нестача вологи, рясний полив все ж любить.
2
Рослина не любить застою води, тому перед посадкою забезпечте йому хороший дренаж. Грунтосуміш складайте з листової землі, торфу, піску і перегною. Садіть і пересаджуйте каланхое навесні.
3
Розмножується рослина верхівковими живцями або насінням. Перед посадкою живці підсушіть два дні. Посадіть їх у вологий субстрат в торф або суміш піску і листової землі, поставте в тепле місце. Ємність з живцями накривати не потрібно. Крім того, поки вони не укореняться, живці поливайте дуже обережно, інакше вони можуть загнити.
4
Насіння посійте у вологий пісок, накрийте плівкою або склом і поставте цю імпровізовану тепличку в світле місце. Сходи з'являться приблизно через один або два тижні.
5
Найпростіше розмножувати живородящий каланхое Дегремона. Його дочірні рослини, які утворюються по краях листя, дуже легко вкорінюються і швидко ростуть.
6
При розмноженні каланхое живцями рослина зацвіте через десять місяців, а якщо розмножувати насінням, то на два місяці пізніше.
7
Підгодовуйте каланхое один раз на місяць спеціальним добривом для кактусів і сукулентів. Листя протирайте вологою ганчіркою і зрідка обприскуйте. Поливайте рослину рясно раз на два тижні.
8
Каланхое - квітка короткого дня. Якщо ви хочете отримати цвітіння взимку, то не потрібно буде штучно укорочувати світловий день, в цей період цвітіння викликається природним його скороченням. Але щоб домогтися цвітіння навесні або влітку, притіняти рослину від сонячних променів. Світловий день не повинен перевищувати дев'яти годин. Також стежте, щоб температура повітря в приміщенні не перевищувала двадцяти градусів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=dIyst-YgBs0