Як приймати Норколут. штучний клімакс прийом Норколуту.

« Норколут » - це гормональний препарат, що запобігає дозрівання фолікулів і овуляцію. Ліки призначається при безплідді, невиношуванні вагітності, аменореї, ендометріозі, передменструальному синдромі, мастопатії, а також для припинення лактації і перенесення терміну менструації. Крім того, лікар може порекомендувати приймати « Норколут » для усунення симптомів клімаксу.
Інструкція
1
Через те, що препарат призначається для лікування безлічі захворювань, проконсультуйтеся з лікарем перед його застосуванням. У кожному конкретному випадку може бути призначена різна дозування, залежно від тяжкості перебігу хвороби і наявності або відсутності протипоказань.
2
Якщо лікарем не рекомендована інша дозування, при дисменореї, вираженому передменструальному синдромі і мастодинії пийте по 1-2 таблекі (5-10 мг) « Норколут а», починаючи з 16 дня менструального циклу . У важких випадках прийом ліків може бути призначений відразу після закінчення місячних. Скасуйте препарат на 25 день циклу. Для посилення лікувального ефекту, приймайте « Норколут » одночасно з естрогенами (попередньо проконсультувавшись з лікарем з приводу відповідного препарату і точного дозування).
3
При міомі матки та ендометріозі пийте по таблетці « Норколут а» (в запущених випадках хвороби - по дві) з 5 по 25 день менструального циклу. Приймайте ліки не більше шести циклів поспіль.
4
Для попередження лактації при перериванні вагітності за медичними показаннями на терміні 16-28 тижнів у перший день випийте 3 таблетки « Норколут а», в наступні два дні - по 2 таблетки, з 4 по 7 добу скоротіть дозування до однієї таблеткі.Еслі вагітність переривається в більш пізні терміни (28-36 тижнів), дозування може бути скоригована в бік збільшення. У першу добу випийте 3 таблетки « Норколут а», в наступні 6 днів - по 2.
5
Для припинення лактації потрібно більш тривалий прийом ліків. У перші три дні лікування пийте по 4 таблетки, з 4 по 7 день - 3 таблетки, з 8 по 10 день - по дві таблетки щодоби.
6
Приймайте ліки незалежно від прийому їжі, запиваючи невеликою кількістю рідини.
7
Проконсультуйтеся з лікарем, якщо при прийомі ліків у вас виникає нудота, алергічна реакція або позачергове кровотеча. Можливо, дозування препарату буде скоректована. У деяких випадках лікування може бути припинено.