Як розчесати перуку.

Зачіска на перуці не є статичною: штучне волосся, як і натуральні, вимагають постійного догляду. Щоб вони виглядали природно, необхідно регулярно розчісувати знятий перуку, оскільки, коли він буде надітий на голову, поправити зачіску буде вельми проблематично.
Інструкція
1
Вимийте перуку шампунем в теплій воді при температурі близько 35 градусів і накладіть на волосся спеціальну маску. Після ретельного полоскання злегка відіжміть його і загорніть в махровий рушник. Ніколи не мийте перуку в гарячій воді, а розчісувати його починайте, тільки дочекавшись повного висихання. Закріпіть перуку на спеціальній болванці або трилітровій банці. Можна також попросити когось потримати перуку в руках, для того, щоб вам було легше його розчісувати.
2
Почніть з кінчиків волосся. Якщо вони сильно заплутані, виділяйте маленькі пасма і по черзі розчісуйте їх металевим гребінцем з рідкими зубами і довгою ручкою, яка допоможе розплутати маленькі ковтуни і зачіпки. Обробивши кінчики, поступово пересувайтеся до маківці перуки. Чи не застосовуйте при розчісуванні силу. Якщо утворилися затяжки і ковтуни, акуратно зріжте їх ножицями. Щоб уникнути помітних лисин, не варто зловживати цим способом.
3
Розділіть волосся на ділянки: чим сильніше вони сплутані, тим більше потрібно ділянок для розчісування. Серйозні ковтуни розбирайте руками. Особливу увагу приділяйте потилиці, де волосся плутаються найсильніше. Доможіться правильного напрямку волосся: вони повинні розташовуватися паралельно один одному. Розплутавши волосся, продовжите розчісування дерев'яної масажною щіткою з товстими пальчиками, перевага яких полягає в тому, що вони погано електризуються. Щітка призначена для укладки пасом і формування зачіски. Направляйте її зверху вниз і стежте, щоб волосся не утворювали грудки. Чи не натягуйте перуку при розчісуванні, інакше завиті волосся втратять свою форму.
Зверніть увагу
Розчісування є початковим етапом будь-якої процедури по догляду за перукою, оскільки при поплутаних волоссі дуже важко виконувати будь-які дії з ним. При фарбуванні буде неможливо домогтися рівномірного розподілу барвника по всій довжині волосся, а при завивці буде складно швидко відокремити потрібну прядь.Парік необхідно розчісувати перед кожним надяганням.