Як зробити план ділянки.

Якщо ви - власник земельного ділянки , на якому вже побудований будинок, і тепер перед вами стоїть завдання змоделювати розташування саду, газонів, доріжок, то вам необхідно зробити загальний план ділянки перед тим, як починати його оформлення. Рас план іровать ділянку ви можете самостійно, не залучаючи до цього дорогих професіоналів.
Інструкція
1
Перш за все, вам необхідно нанести межі вашого ділянки на схему. Візьміть аркуш міліметрового паперу. Зручний масштаб для план ірованія ділянки - 1: 100, тобто 1 см на схемі дорівнюватиме 1 м на місцевості. В документах на ваш земельну ділянку мається схема її меж у масштабі 1: 500, перенесіть їх на міліметровий папір, збільшивши всі розміри в 5 разів. Все схеми в документації зорієнтовані в напрямку північ-південь, ви також дотримуйтеся його при складанні план а.
2
Якщо на схемі з документації не нанесено розташування будівель, які ви звели на ділянці, то зробіть рулеткою необхідні проміри. Нанесіть на ваш план всі будови, все чагарники та дерева, навіть ті, які ви збираєтеся спиляти, які розташовані на ділянці. Якщо на вашій ділянці вже є замощені доріжки, то нанесіть на план і їх. Якщо є якісь особливості ділянок розташованих по сусідству - красиві дерева, вилучені види, вкажіть напрямок на них. Позначте на план е розташування воріт і хвірток.
3
Нанесіть на схему всі наземні і підземні комунікації, колодязі, розподільні щити, газовий лічильник. Перенесіть з топографічною схеми з документації горизонталі, щоб відобразити на вашому план е існуючий рельєф. Нанесіть на нього всі ями, водойми, якщо вони є на ділянці.
4
Зробіть декілька копій вашого план а, наклавши на нього напівпрозору кальку. Так ви зможете пропрацювати кілька варіантів план іровкі і вибрати найоптимальніший.
5
Відразу відзначте на план е розташування зборів, пергол, альтанок, місця для барбекю. Виберіть ділянку, де буде розташований басейн, якщо ви його план ірует. Врахуйте, що з цього місця повинні будуть відкриватися найкращі ландшафтні види вашого саду.
6
Рас план іруйте рослинність на залишилися вільними площах. Хоч ваш план має вигляд з висоти пташиного польоту, постарайтеся при цьому представити його вид на рівні очей. При проектуванні доріжок професійні дизайнери враховують такий ефект: розбіжні доріжки візуально зменшують відстань, якщо доріжки сходяться, то вони здаються візуально довше, ніж вони є насправді.