Як вибрати дверні замки. Як розробити дверний замок.

Яким би гарним не було дверне полотно, функції дверей багато в чому залежать від якісної фурнітури. Дверні петлі відповідають за стійкість, легкість і тишу при експлуатації, а дверні замки забезпечують надійний захист від проникнення.
Інструкція
1
В даний час на ринку досить багато різних видів дверних замків. В першу чергу потрібно вибирати замок, який добре підійде до вашого типу двері. Також слід звернути увагу на рівень надійності. Будь дверний замок повинен відрізнятися простотою в експлуатації і мати приємний вигляд, які буде підходити до дверей і інтер'єру житла.
2
За типом запірного механізму дверні замки діляться на сувальний, циліндрові і смартлоки. Перший тип вважається найбільш надійним. Його просту конструкцію може освоїти навіть людина, які зовсім не розуміє нічого в механіці. Запірної деталлю замку є сувальда. Саме вона виробляє фіксацію двері в закритому положенні. Чим більше в замку цих деталей, тим невразливим він для відмичок і злому. У комплекті з таким замком йде масивний ключ, який має борідку з прорізами різної глибини. Сам дверний замок може мати значну ширину. Цей факт може створити проблеми при установці. Однак це єдиний недолік пристрою даного типу.
3
В циліндровому замку є вмонтована серцевина циліндричної форми. В личинці - близько шести сувальд. Вони роблять замок стійким до підбору відмичок. Однак для механічної стійкості буде потрібно додаткове зміцнення. Для цієї мети можна використовувати сталеві листи. Їх кріплять із зовнішньої сторони дверей. На звороті можна встановити спеціальні накладки. Сама серцевина замка найчастіше виготовляється з міцного металу і сплаву.
4
Смартлоки відносяться до зовсім іншої групі дверних замків. Для такого замка не використовується ключ. Замість нього індефікації виробляється за відбитком пальця, скануванню сітківки або набору коду. Цифровий дверний замок працює за принципом домофона. Там є цифрова панель, за допомогою якої вводиться пароль. На випадок якщо відключать світло, передбачений акумулятор, який допоможе автономно пропрацювати до 48 годин.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Vo_YmvWCcJY