Як вибрати електрокамін.

Бувають випадки, коли немає можливості встановити в квартирі камін. Для вирішення даної проблеми існують електрокаміни . Єдина відмінність полягає в тому, що замість вогню використовується електрика. У даного приладу є рухома картинка, яка зображує вогонь і дозволяє представити справжнє полум'я.
Інструкція
1
Зрозуміло, приємніше встановити справжній - дров'яної або вугільний камін, однак установка і догляд за ним в міських умовах може створити багато проблем. Для пробивання димоходу необхідно мати багато відповідних дозволів. Врахуйте, будівельні роботи обійдуться також дуже дорого. Проблема може встати і з зберіганням дров, вугілля або брикетів в квартирі.
2
Електричний камін не створюватиме жодних неприємностей. Достатньо тільки привезти його в квартирі і включити в мережу. Крім того, електрокамін чи не видає шуму при роботі. Тепло від нього буде розподілятися рівномірно знизу доверху. Полум'я електрокаміна може приймати унікальні форми, тим самим створюючи реалістичний ефект. Всі ці якості дозволяють говорити про незамінність електрокаміна як у міській квартирі, так і на дачі або в заміському будинку.
3
На даний момент електрокаміни ділять на чотири основних види. Великою популярністю користуються моделі, які облицьовані декоративним порталом, подібним з порталом старовинного дров'яного каміна. Встановлюються вони впритул до стіни. Також існують камінні печі, які необхідно ставити окремо від стіни. Іноді люди використовують камінні корзини і невеликі кабінетні електрокаміни , які найчастіше вбудовують в стіни.
4
У настінних електрокамінів є вбудоване звукове супровід. Таким чином, ви можете вставити в нього флешку і насолоджуватися улюбленою музикою. Також можна записати звуки потріскування дров. У всіх моделях електрокамінів мається зольниковая камера, декоративна імітація камінної решітки, штучні дрова чи вугілля, декоративне, рухоме «полум'я».
5
Каміни різних виробників можуть відрізнятися не тільки зовнішнім виглядом, але і характером імітації живого полум'я. Штучні дрова зазвичай роблять з пластмаси. Розфарбування і тонування виконується вручну. У продажу є електрокаміни , які відрізняються різними за ступенем згоряння «дровами». Найвдалішими пристроями вважаються ті, які можуть створювати ілюзію поступово загорающихся дров, рідіють і остигаючих вугілля.
6
При виборі такого приладу в першу чергу варто звернути увагу на розцінки і зовнішній вигляд порталу. Обов'язково з'ясуйте, з якого матеріалу виконувався портал. Часто бувають випадки, коли мармур або різьблена деревина насправді є штампованої пластмасою, тільки забарвленою. Зрозуміло, це виріб повинен бути набагато дешевше.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=lj3L4BWZZgA