Як наклеювати пінопласт.

Для зовнішнього та внутрішнього утеплення будинків все частіше використовуються різного роду синтетичні матеріали. Вони прийшли на зміну дорогим і витратним товстим стінам. Одним з різновидів є пінопласт . Вже нікого не здивуєш панелями, що складаються з пінополістирольних плит.
Вам знадобиться
  • - пінопласт;
  • - цемент;
  • - пісок;
  • - клей;
  • - армована сітка;
  • - перфорований куточок;
  • - шпатель;
  • - дриль.
Інструкція
1
Зачистіть поверхню фасаду, якщо на ньому залишилася штукатурка. При наявності відколів і нерівностей нанесіть вирівнюючий цементний розчин. Для цього розведіть суміш з піску, цементу і води, у співвідношенні один до чотирьох. Слідкуйте за рівномірністю покриття, відхилення не повинно перевищувати п'ятнадцяти міліметрів. Нанесіть на всю площу глибокопроникаючу ґрунтовку.
2
Закріпіть стартовий профіль в основі стіни. Його ширину підберіть згідно товщині пінопласт а. Кріпильні дюбеля розташовуйте через 30-40 сантиметрів.
3
Розведіть клейовий розчин за допомогою малооборотістой дрилі і спеціальної насадки-міксер. У продажу є широкий спектр клею для кріплення полістиролів до різного роду поверхнях.
4
Нанесіть підготовлений розчин на лист пінопласт а точковим методом. Якщо стінка ідеально вирівняна, намажте клейову суміш за допомогою шпателя по всій поверхні пінопласт овой плити.
5
Приклейте пінопласт овий лист до стіни, за рівнем виставте у вертикальне чи горизонтальне положення. Для цього натискайте на різні кути плити, виходячи з того, в яке становище її необхідно поставити. Стик нижніх поверхонь пінопласт а повинен потрапляти на центр у верхньому ряду. Не допускайте суцільних вертикальних швів. Це може в подальшому призвести до поздовжніх тріщин у фасаді.
6
Закрийте монтажною піною зазори між листами пінопласт а. Після застигання розчину зріжте надлишки за рівнем поверхні.
7
Закріпіть пінопласт дюбелями для надійності. На один квадратний метр використовуйте п'ять одиниць кріпильного матеріалу. Розташовуйте їх по кутах і в центрі. Довжина повинна перевищувати товщину матеріалу, що закріплюється на п'ятдесят міліметрів.
8
Дайте вистоятися приклеєного матеріалу три дні і виконайте армуючий шар. На пінопласт нанесіть клейову масу товщиною два міліметри. По підготовленій поверхні широким шпателем розгладьте армуючої сітки. Вона кріпиться зверху вниз з нахлестом в десять сантиметрів. Краще використовувати матеріал з осередком чотири або п'ять міліметрів. Застосовуйте тільки спеціальну сітку, яка не боїться впливу кислоти і луги. Ці компоненти присутні в будь-якому клеї.
9
У віконних, дверних отворах і торцях встановіть перфоровані куточки з сіткою. Після цього всю поверхню заштукатурьте клейовим розчином. Шар повинен становити два-три міліметри. Бажано щоб він покривав всю сітку і куточки.
10
В залежності від погодних умов, можете виконати роботи з нанесення на пінопласт декорує шару.
Зверніть увагу
Не допускайте в процесі наклейки пінопласту порожніх швів. Вони можуть призвести до утворення містків холоду.
Корисна порада
Пінопласт товщиною в п'ять сантиметрів замінить по теплоізоляції цегляну стіну шириною в дві цеглини.