Як надрукувати фотки.

Сучасні технології фотодруку досягли високого рівня. А в з'єднанні з інтернетом і зовсім надають клієнтам безліч різних послуг. Так, ви можете, не докладаючи жодних фізичних зусиль і навіть не виходячи з дому, надрукувати свої фотографії. Що ж для цього потрібно?
Інструкція
1
Щоб надрукувати фотографії, ви можете закупити фотопапір і роздрукувати їх на домашньому принтері. Можете скинути фотки на диск і віднести для роздруківки у фірму, яка займається друком фотографій. А можете замовити таку послугу через інтернет. Для цього вам просто необхідно визначитися з сервером, який виконає ваше завдання. Наприклад, скористайтеся сервісом «Яндекс.Фотки».
2
Спочатку необхідно замовити друк фотографій. Для цього додайте фотографії в замовлення фотодруку. Надалі він буде відправлений партнерові, який виконає друк.
3
На сторінці перегляду фотографій натисніть посилання, розташовану під фоткою «Додати до замовлення фотодруку». При цьому посилання підсвітить жовтим кольором. Лічильник, який розташований вгорі сторінки поряд з меню «Друк», покаже кількість вибраних фотографій.
4
Якщо ви хочете замовити якийсь альбом, перейдіть в цей альбом, а потім натисніть на посилання, яка розташована біля назви альбому - це посилання «Додати фотографії в замовлення ...». Виберіть фотки з альбому на наступній сторінці. Всі фотографії, які ви виділили, будуть додані в замовлення.
5
Після цього переходите в меню «Друк». Вибирайте партнера, який роздрукує ваші фотографії. Натискайте кнопку внизу «Оформити замовлення».
6
Далі працюйте безпосередньо з сайтом партнера, оформляйте замовлення. Вказуєте бажаний тип і формат фотографій, їх загальна кількість, а також способи доставки.
7
Друк фотографій виконують організації, які мають широку мережу своїх пунктів. Ви самостійно можете забрати готові фотки в тому пункті, який вказали в замовленні. Або оформляйте доставку кур'єром або поштою. Оплата замовлення здійснюється готівкою в пункті видачі фотографій.
8
Якщо якість фотографій вас не задовольнило (що буває досить рідко), звертайтеся у фірму, яка виконувала друк.
9
Щоб заборонити стороннім користувачам друкувати ваші фотографії, встановіть прапорець на сторінці «Закладки» навпроти рядка «Заборонити друк моїх фото». Це посилання розташована в правому верхньому куті кожної сторінки «Яндекс.Фоток». Друк фоток можна заборонити і при завантаженні їх на сервер, і на сторінці редагування.
В епоху цифрових технологій виготовити красиву картину на стіну з будь-якого зображення на комп'ютері не так складно - тим більше що будь-який пейзаж і будь-яка картина на екрані монітора не буде виглядати так ефектно і красиво, як на стіні, з оформленням і рамкою . Також ви можете в будь-який момент надрукувати фото друзів і близьких, щоб розмістити їх на столі або на стіні. Якщо у вас є кольоровий струменевий принтер для друку фото графа, процес перенесення фото графії на папір не викличе у вас труднощів.
Інструкція
1
Для початку підготуйте фото графию до друку. Відкрийте її в Adobe Photoshop і за допомогою інструменту Crop, обраного на панелі інструментів, скадріруйте зображення. Відріжте зайве, виберіть композицію.
2
Після цього змініть розмір зображення - відкрийте розділ Edit> Image Size і в рядках Constrain Proportions і Resample Image поставте галочки. Виберіть потрібні параметри фото графії - вкажіть необхідну висоту і ширину.
3
Пам'ятайте, що передача кольору в надрукованій на фото папері картині або фото графії буде відрізнятися від кольору монітора.
4
Щоб кольори при друці відображалися найбільш природно і реалістично, налаштуйте і відкалібруйте принтер, а також відкалібруйте монітор, перевіривши його колірні настройки. Відкоригуйте різкість, яскравість, контрастність і інші параметри, важливі при друку.
5
Якщо ви хочете надрукувати панораму, розмір якої перевищує допустимий формат принтера (А4), перетворіть фото графию панорами в два зображення і зменшите розмір кожного до 105х297 мм. Відкрийте новий файл і відкрийте список Preset. Виберіть у списку формат А4 з роздільною здатністю 300 dpi.
6
Тепер відкрийте меню фільтрів (Filter) і виберіть розділ Sharpen, а в ньому - підрозділ Unsharp Mask. Вкажіть значення Amount 125%, Radius 0,5-1, Threshold 0-4. Натисніть ОК і збережіть панораму в форматі TIFF.
7
Одну з панорам виділіть командою Select і перенесіть її курсором мишки на новий документ. Другу панораму перенесіть туди ж. Додайте панорами на порожньому документі один над одним і в меню шарів виберіть команду Flatten Image.
8
Роздрукувавши аркуш А4, розріжте його навпіл і склейте панораму так, щоб не було видно кордону склейки на зображенні.
Зверніть увагу
Фотодрук в Москві. Пропонуємо Вашій увазі перелік фотолабораторій і фотокіосків, в яких можна швидко надрукувати фотографії. На інтерактивній карті показані адреси, де Ви зможете замовити друк фотографій в Москві і області. Більше 140 пунктів фотодруку, що працюють тільки з якісними фотоматеріалами, виробництва FUJICOLOR.