Як купити автомобіль в розстрочку.

Багато людей мріють придбати автомобіль , але далеко не кожен може собі його дозволити через високу вартість. І тут на допомогу приходить розстрочка і автокредит, які покликані вирішити проблему нестачі грошей у якійсь частині населення. Однак необхідно добре розбиратися у всьому різноманітті варіантів кредитування, щоб отримати розстрочку дійсно на вигідних умовах.
Інструкція
1
Десятки банків пропонують найрізноманітніші послуги автокредитування під різні відсотки. З кожним днем умови кредиту стають все м'якше, але чим більше банків, тим більше буде різних варіантів. В одному місці для розгляду заявки на авто ви можете пред'явити всього пару документів, а в іншому ви повинні будете представити безліч різних додаткових довідок. Отже, перший аспект кредитування, на який потрібно звернути увагу - документи, необхідні для оформлення розстрочки.
2
Наступний важливий параметр - час прийняття рішення про видачу автокредиту. Деякі банки розглядають заявку негайно, інші ж просять почекати тривалий термін, іноді до двох тижнів. Для багатьох найважливішим параметром є ставка кредитування. Однак слід звертати увагу на різні «комісійні» збори та додаткові платежі, сума яких може значно перевищити сам відсоток кредиту.
3
Чим простіше взяти кредит, тим більше ви виплатите за його користування. Щоб розрахувати вартість вашої розстрочки, дивіться на зростання ціни обраного автомобіля. Кожен банк розраховує виплати по-своєму, тому спочатку розпишіть всі свої платежі за кожен місяць, а лише потім складайте отримані цифри і визначте, де умови дійсно вигідніше. Деякі банки, знижуючи відсоток, додають додаткові гроші, наприклад, за обслуговування кредиту.
4
Зверніть увагу, що багато банків вимагають додатково застрахувати автомобіль за програмами КАСКО та ОСАЦВ. Це додає близько 10-12% до вартості кредиту, хоча витрати на страховку безпосередньо залежать від вартості автомобіля.
5
Вибираючи автокредит, детально ознайомтеся з умовами договору до його підписання, а не після. У документі повинні бути описані всі умови позичання та вказана повна процентна ставка, а також вартість самої машини.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=tWNHYQWVU9I
Зверніть увагу
Ви не зможете продати автомобіль, поки ви не виплатите за нього всі гроші, тому фактично він є власністю банку.