Як підібрати ключ.

Існує кілька методів відкривання дверних замків, багато з яких успішно застосовуються рятувальними і аварійними службами. Методи розбирання і злому - найбільш прості, але не самі практичні. На противагу їм, метод вдавлювання (підбору ключа ) є більш ефективним і навіть економічним, оскільки забезпечує не тільки відкриття замку, але і виготовлення відповідного ключа .
Вам знадобиться
  • - болванки для ключа;
  • - напилок;
  • - лещата;
  • - щипці з м'якими губками.
Інструкція
1
Вибираючи конкретну технологію підбору ключа методом вдавлення, враховуйте, що вони розрізняються залежно від типу замка. Імпресійна техніка (вдавлення) підходить для сувальдних замків, замків з штифтові утримують пристроями, замків з циліндром і поперечним ригелем.
2
Виготовте або підберіть болванку для конкретного виду замка. Вставте болванку в канал замкового циліндра якнайдалі, але не докладаючи зайвих зусиль. Міцно затисніть головку вставленого в циліндр ключа спеціальними щипцями з м'якими губками. Губки щипців повинні бути при цьому паралельні один одному.
3
Поверніть вставлений в циліндр ключ до упору вправо. Чи не застосовуйте зайві зусилля, щоб не зламати і не зігнути болванку. Затиснуту щипцями болванку кілька разів притисніть вгору і вниз, щоб на ній з'явилися помітні відбитки. При подальшому робочому циклі поверніть ключ вліво до упору, також намагаючись не докладати великих зусиль. Тепер вийміть болванку з циліндра. В результаті маніпуляцій на болванці залишаться сліди від штифтів циліндра.
4
Місця, де видно сліди маркування та відбитки штифтів, обробіть напилком. Процес отримання маркувань і відбитків повторюйте доти, поки утворювані при обробці напилком вирізи не досягнуть потрібної глибини. Враховуйте, що не слід обробляти напилком ті зони, де немає чітких відбитків.
5
Обробляючи болванку напильником, видаляйте трохи матеріалу, не більше 0,5 мм за прохід. Виготовлення ключа при цьому відбувається повільніше, але така технологія дозволяє уникнути браку і необхідності починати роботу заново. Закриваюча поверхню болванки при обробці напилком підготовляється лише в тих місцях, де на циліндрі повинні бути замикання. Ці ділянки слід зробити дзеркально гладкими.
6
Описані етапи робіт повторюйте до тих пір, поки не буде отриманий замикаючий ключ.