Як запрограмувати ключ для домофону. чому несрабативает ключ від домофонана одній квартирі.

Ключі для домофона виготовляються на замовлення. Кожен ключ оснащений індивідуальним кодом, вшитим на стадії його виробництва. При втраті або виготовленні дублікатів необхідно програмувати нові ключі. Такого роду послуги надають компанії з виробництва та монтажу домофонів.
Вам знадобиться
  • - домофон;
  • - телефонні апарати;
  • - ключі;
  • - номер телефону спеціалізованої компанії.
Інструкція
1
При втраті або поломки ключа від домофона знайдіть координати компанії, яка виробляла монтаж переговорного пристрою і зробіть заявку на виклик фахівця. Програмування ключів від домофона передбачає наявність коду, який вважає і збереже в пам'яті система. Ключ містить лише одне кодове значення, яке відповідає певному замку.
2
Слідкуйте за послідовністю виконуваних представником компанії робіт. Персональний номер, внесений в пам'ять пристрою, повинен відповідати номеру телефону або квартири абонента. Це необхідно, щоб виключити помилки при виклику.
3
Перевірте надходження сигналу при наборі на клавіатурі домофона. Проконтролюйте, щоб фахівець обслуговуючої компанії запрограмував ключ від домофона. Робити це необхідно тільки після того, як в незалежну пам'ять пристрою внесений індивідуальний номер абонента. Програмування ключів підвищує ступінь безпеки вхідних дверей і запобігає доступ у під'їзд стороннім. Проведіть тестування ключа від домофона: електронний пристрій реагує на конкретний ключ і не спрацьовує при зіткненні з іншим ключем.
4
Поцікавтеся у майстра, програмувати ключ від домофона, параметрами налаштування системи, зокрема, тривалістю і тональністю сигналу, наявними обмеженнями тривалості переговорів і функцією скидання виклику. Залежно від моделі домофона точність налаштувань може дещо відрізнятися.
Зверніть увагу
Якщо в пам'ять домофона дві трубки будуть занесені під однаковим номером, сигнал виклику прозвучить у двох квартирах одночасно. У цьому випадку можливі і збої в роботі функції дистанційного відкриття вхідних дверей.
Корисна порада
Оформляючи замовлення, поцікавтеся ім'ям і прізвищем фахівця, який буде обслуговувати виклик. При наявності документів, що підтверджують факт надання послуги, можливі несправності з вини компанії усунути буде легше.