Як зняти ручку газової плити. газова плита Як зняти ручки.

Більшість сучасних газових плит оснащено знімними поворотними механізмами, що істотно спрощує процес експлуатації, догляду за устаткуванням, а також полегшує заміну ручок в разі їх виходу з ладу.
Вам знадобиться
  • - гумові рукавички;
  • - газовий ключ;
  • - вода;
  • - мило;
  • - зубна щітка;
  • - ємність.
Інструкція
1
Перед початком робіт з демонтажу окремих деталей газової плити перекрийте вентиль подачі газу і від'єднайте газовий шланг, що йде від плити . Всі дії необхідно проводити в захисних рукавичках, як того вимагає техніка безпеки.
2
Перевірте, щоб всі ручки газової плити були встановлені в режимі відключення. Щоб зняти ручку плити , трохи відтягніть її на себе і повільно витягніть з паза. В сучасних моделях газових плит поворотні рукоятки складаються з круглого циліндра, шайби-насадки, на яку нанесені ділення, і пружини, що з'єднує циліндр і шайбу. Знімати ручку слід акуратно, щоб не її не поламати. В іншому випадку необхідно буде купувати і встановлювати новий поворотний механізм.
3
Все поворотні механізми, що потребують чищенні, складіть в ємність з гарячою водою. Додайте трохи миючого розчину. Фахівці рекомендують використовувати спеціальні засоби для чищення кухонних плит або ж звичайний мильний розчин. Небажано мити поворотні рукоятки містять хлор препаратами, так як вони можуть пошкодити емальоване покриття та написи на ручці.
4
Поворотні рукоятки повинні деякий час постояти в воді, щоб скупчилася на них побутова бруд, застарілі плями жиру і інші забруднення відійшли. У міру забруднення воду необхідно міняти. М'якою зубною щіткою почистіть ручки з усіх боків, особливо важкодоступні місця (рельєфи, зазори, насічки).
5
Ретельно видаліть забруднення з тих ділянок панелі управління газовою плити , де були встановлені поворотні рукоятки. Дайте ручкам плити і поверхні добре просохнути, потім акуратно встановіть знімні механізми на колишнє місце.
6
Підключіть шланг до плити, відкрийте подачу газу і перевірте правильність установки деталей. Якщо стержень ручки зайшов в паз не до кінця, вона працювати не буде. Усунете недоробки. Тепер можна користуватися газовою плитою.
Зверніть увагу
На газовій плиті з нержавіючої сталі можуть утворюватися темні плями. Їх не можна видаляти миючими засобами, тому що забруднення нікуди не зникнуть, а лише поміняють відтінок - стануть матовими. Для таких випадків рекомендується використовувати спеціальні розчини для поверхонь з нержавіючої сталі.
Корисна порада
Хромовані і емальовані ручки легко очищаються від бруду рідким миючим розчином. Алюмінієві деталі краще обробляти м'якою ганчіркою, змоченою рослинним маслом. Залишки масла видаляються будь-яким миючим засобом, що містить спирт.