Як шукати собаку.

Над питанням «як шукати собаку» власники чотириногих вихованців замислюються тільки коли, коли улюбленець втрачається. Шукати собаку потрібно, використовуючи всі можливі та доступні способи, а їх насправді чимало.
Вам знадобиться
  • Інтернет
  • Регіональні ЗМІ
  • Оголошення про зникнення
  • Фотографії вихованця
Інструкція
1
Шукати собаку досить ефективно можна через інтернет. Фотографію зниклого вихованця варто розмістити у всіх тематичних форумах міста. Власники деяких спеціалізованих сайтів також надають можливість розміщувати у вигляді банера фото зниклої собаки. Не нехтуйте і текстовими оголошеннями про пропажу - детальний опис улюбленця на додаток до фотографії буде аж ніяк не зайвим. Обов'язково потрібно також переглядати оголошення про знайдених тварин: не всі люди користуються Інтернетом або читають розділ «пропала собака» в газетах.
2
За допомогою ЗМІ з безкоштовними оголошеннями теж можна спробувати шукати свою собаку. Як правило, оголошення про продаж домашніх тварин розміщуються в подібних виданнях безкоштовно у відповідних розділах.
3
Якщо ви хоча б приблизно знаєте район, де могла загубитися собака - шукати її варто в першу чергу там. Розклеювання оголошень, незважаючи на технічний прогрес, до сих пір є одним з найефективніших методів шукати зниклу собаку. На оголошенні, бажано, крім опису собаки розмістити та її фото хорошої якості.
4
Зовсім не зайвими будуть і особисті контакти з жителями району пошуку. Діти і літні дами біля під'їздів більшу частину дня при гарній погоді проводять на свіжому повітрі і багато бачать, тому можуть дати корисну інформацію для пошуку.
5
В оголошеннях і закликах про допомогу, бажано, пропонувати винагороду тому, хто знайде загублену собаку. Тим більше, якщо собака породиста. А ось посилатися на болючість тваринного, необхідність операції або складний характер вихованця не варто - ці методи вже себе не виправдовують.
Зверніть увагу
Не варто вказувати в оголошенні суму винагороди. Крупна суму приверне інтерес кримінальних особистостей, а невеликим винагородою знайшов собаку може просто знехтувати.
Корисна порада
Найбільш ефективні пошуки собаки в перший тиждень після пропажі.