Як придушити блювотний рефлекс. Як позбутися від блювотного рефлексу при масажі мови у дитини.

Блювотний рефлекс відноситься до захисних властивостей організму, проявляється при попаданні в травну систему токсичних або інших пошкоджуючих речовин. Але якщо блювотний рефлекс завищений? Якщо він проявляється просто від спроби почистити зуби? Як боротися з проявами блювотного рефлекс а в подібній ситуації?
Інструкція
1
Візьміть зубну щітку і водите нею по вашому мови від кінчика і до його кореня. Таким чином, визначте те місце, при впливі на яке у вас починається блювотний рефлекс .
2
Зубний щіткою массажируйте те місце, яке прилягає до певної вами точці. Але не намагайтеся просунутися глибше. Масаж можна робити під час вечірнього чищення зубів або спеціально, у зручний для вас час. Продовжуйте його впродовж десяти секунд. Це дуже неприємна, але необхідна процедура, яка допоможе вам знизити чутливість.
3
Ви помітите, що через кілька днів виконання процедури блювотний рефлекс проявляється вже не так активно. Продовжуйте виконувати вправу, по можливості збільшуючи час масажу.
4
Збільште ту зону на мові, на яку ви впливаєте зубною щіткою. Коли ви перестанете відчувати позиви блювотного рефлекс а при обробці первинної зони, просуньтеся трохи вглиб. І тепер для вас головне - розробляти цю зону. Не потрібно зрушуватися дуже далеко. Для поступового зниження рефлекс а достатньо поглиблювати проведення масажу приблизно на половину сантиметра.
5
Після подолання цього бар'єру починайте масаж наступної зони, розташованої ще глибше, на 0,5-1 сантиметр. Якщо ви перестанете після проведення процедур випробовувати блювотний рефлекс під час чистки зубів, огляду горла за допомогою шпателя в кабінеті лікаря, при прийомі таблеток - ви впоралися із завданням.
6
Врахуйте, що досягнення бажаного результату не відбудеться швидко. Вам може знадобитися близько місяця, щоб домогтися зниження блювотного рефлекс а. Не припиняйте тренування ні на один день.
7
У разі якщо після того, як ви припинили виконання вправ, придушивши свій блювотний рефлекс , він повернувся назад, повторіть курс масажів.
8
Якщо вам не допомагає даний спосіб позбавлення від блювотного рефлекс а, можливо, він виникає через алергію. В цьому випадку вам необхідно порадитися з лікарем-алергологом.
Зверніть увагу
Ніколи не приймайте їжу перед початком виконання вправ.