Як надягати шлею. Шлейка для кішок.

Вам, напевно, вже доводилося чути слово «шлейка». Якщо доводилося, то ви знаєте, для чого потрібен цей предмет. Якщо ж ні, пояснимо: шлеєю називається переплетення ремінців, яка виконує роль свого роду нашийника для домашньої тварини, вдягається на тулуб і не відтягує шию. Поглянувши на даний предмет вперше, ми можемо довго ламати голову, як його надіти на свою кішку або, скажімо, на одомашненого тхора. Домашні тхори зустрічаються рідко, а от як надіти шлею на кішку, ми зараз розглянемо.
Інструкція
1
Звичайнісінька шлейка-вісімка являє собою замкнуте кільце, яке плавно переходить в ремінець. Розміри замкнутого кільця, яке лягає на котячу шию, можуть змінюватися. До надягнутої шлейці потім пристібається за допомогою карабіна поводок.
2
Отже, надягаємо замкнуте кільце на котячу шию. Розгортаємо перемичку, яка з'єднує ремінець і замкнуте кільце так, щоб вона розташувалася на горлі.
3
Розширюємо простір між замкнутим кільцем і перемичкою, пересуваючи ремінець до потрібної позиції. Далі просовуємо праву лапку кішки в простір між замкнутим кільцем і ремінцем. Так у нас вийде, що перемичка лежатиме у кішки на грудях, а права лапка тварини буде охоплена шлеєю.
4
Тепер візьмемося за вільний кінець ремінця і заводимо його в пахву другий (лівої) лапки. Застібаємо ремінець. Ставимо кішку на лапи, Оправляти навколо шиї тварини замкнуте кільце так, щоб воно щільно облягала котяче горло, але його не здавлювало. Тоді кішка із замкнутого кільця не зможе ні вивернутися, ні вирватися силою. Ще раз переконуємося в тому, що перемичка рівно лежить на грудях, а права лапка добре зафіксована.
5
Тепер тугіше затягуємо ремінець. Не бійтеся, ви не зробите кішці боляче. Якщо залишити при затягуванні ремінця невелику слабину, то кішка зможе запросто вивернутися з шлейки. Відрегулювавши натяг ремінця, пристібаємо до шлейки карабін і можемо йти вигулювати наше домашнє тварина.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=hQBoQMHfuGI
Нічна Москва красива і загадкова. Жваві днем місця з приходом сутінків стають малолюдними і затишними. Особливо гарні прогулянки в теплу пору року, тоді можна побувати відразу в декількох місцях столиці.

Нічні прогулянки по центру міста

Червона площа - одне з найбільш значущих місць міста, та й Росії в цілому. Тут любить бувати вечорами столична молодь. Гості міста теж прагнуть відвідати Червону площу. Якщо ви приїхали в Москву транзитом, і у вас є одна ніч, а на ранок відправляється поїзд або літак в інше місто, то можна присвятити цей час головній площі города.Ето й прекрасний спосіб заощадити на готелі. Відпочити можна, присівши на зручну лавочку або, зайшовши в кафе. Тут смачно нагодують. Відновивши сили, вирушайте дальше.Недалеко від Червоної, знаходиться Манежна площа. Тут теж цікаво погуляти в сутінках. Багатьом подобається на Воробйових горах в будь-який час дня і ночі.Пройдітесь по площі біля Великого театру. Нічне підсвічування робить цю будівлю казковим і урочистим одночасно. Гра нічного світла на струменях фонтану теж заворожує. Фонтан є не тільки біля Великого театру. Влітку в Москві працюють сотні великих і маленьких фонтанов.Есть вони й на околицях. Говорячи про те, як і де гуляти по нічній Москві, слід сказати, що у віддалені райони в цей час доби краще не їздити через кримінальної обстановки, але є й винятки.

Прогулянки на околиці

Є місця на околиці Москви, які відвідати не тільки можна, але й приємно в нічний час. Любителі шопінгу, які хочуть на кілька нічних годин перенестись в Вегас, можуть це зробити вполне.Московскій «Вегас» знаходиться на 24 кілометрі кільцевої автодороги. Якщо хочеться застати відкритими бутики, то приїхати слід до 24 годин ночі. Саме в стільки вони закриваються. Але зате всю ніч працює торговий центр «Твій дім». В цей час тут майже нікого немає, тому можна в тиші побродити в цьому царстві виробів для дому та дачі.Почті такими ж товарами торгують в «Обі» на Варшавському шосе, по якому теж приємно пройтися вночі. Тут можна присісти на лавочки або садові гойдалки. Щоб перекусити, потрібно пройтися від цього центру до метро «Варшавська». У наметах біля метро продають гарячу каву, сендвічі, гамбургери всю ніч. Гуляти тут теж приємно. В цей час на шосе менше машин, ніж днем, тому можна спокійно переходити з одного боку вулиці на другую.В 5 ранку починають ходити електрички. На них можна дістатися до Павелецького вокзалу, побродити там. В 5.40 відкривається метро. Воно швидко домчить вас додому або на вокзал.Мест для приємних нічних прогулянок в Москві багато. Головне, не забувати про свою безпеку і при необхідності зайти в кафе, щоб смачно поїсти, відпочити і відновити сили.