Як зшити чохли на табуретки. Як зшити чохол на круглу табуретку з джінс.інструкція.

На відміну від крісел і стільців, зовнішнім виглядом яких приділяється достатньо уваги, табуретки залишаються предметом необхідним, але в той же час абсолютно непривабливим і непомітним. Щоб виправити це традиційне стан речей, зшийте для табуреток різнокольорові чохли.
Інструкція
1
Виміряйте параметри табуретки . Вам потрібно дізнатися ширину і довжину сидіння, а також довжину чохла, що спускається від сидіння вниз, до підлоги.
2
Побудуйте викрійку чохла на папері. Намалюйте квадрат, сторона якого дорівнює стороні сидіння табурета з надбавкою 3 мм. Потім до кожної з граней фігури приєднаєте по прямокутнику. Його ширина відповідає довжині «бортика» накидки. Можна зробити його коротким, в межах 7 см, або ж оформити незвичайну накидку, спускающуюся практично до підлоги. Це залежить тільки від того, наскільки будуть вписуватися такі чохли в загальний інтер'єр кімнати.
3
По периметру вийшла фігури зробіть припуски, щоб тканину можна було підігнути (приблизно 2 см).
4
Ще одну викрійку необхідно накреслити строго за розміром сидіння, без яких би то не було додатків. Прикладіть її до шматка поролону і обведіть - м'яка табуретка буде набагато зручніше. Для цих цілей можна використовувати меблевий поролон. Його товщина повинна складати близько 5 см. Виріжте шматок поролону відповідно до схемою крою.
5
Підберіть тканину для чохла. Оцініть її зовнішній вигляд - колір і малюнок матеріалу повинні гармоніювати з іншими меблями в кімнаті, кольором стін і підлоги. Також зверніть увагу на якість тканини - вона не повинна електризуватися, інакше табуретка буде притягувати до себе всі порошинки і дрібне сміття. Ворсиста тканина теж не підійде - якщо табуретку використовуватимуть за призначенням, матеріал буде затертим і лискучим.
6
Приколіть викрійку до виворітної сторони тканини голками або шпильками, щоб вона не порушувався. Обведіть контури дрібному або олівцем. Виріжте заготовку.
7
Бічні частини накидки, які будуть спускатися вниз, прикладіть один до одного лицьовою стороною і зшийте. Починайте прострачивается ці кути від центру до країв і залиште матеріал непрошитий в 2 см краю.
8
Підігніть всі сторони накидки два рази по 1 см. Скріпіть підгин вручну швом «вперед голку», потім прострочіть на машинці.
9
Для зручності експлуатації годі й зшивати бічні частини, а прикріпити до них тасьми, щоб просто зав'язувати їх. Також можна зробити кулиску по всьому периметру чохла і всунути в неї гумку.