Як продавати металопрокат. Бизне з продажу Металопрока.

Металопрокат потрібно практично для будь-якого будівництва і завжди користується великим попитом. Бізнес продажу подібного роду виробів при правильному підході може принести гідні дивіденди.
Вам знадобиться
  • - бізнес-план;
  • - реєстраційні документи;
  • - склад;
  • - договори з постачальниками і транспортними компаніями;
  • - співробітники;
  • - реклама.
Інструкція
1
Для організації будь-якої справи необхідно написати бізнес-план. Розрахуйте в ньому вкладення, проаналізуйте ринок, знайдіть щомісячні витрати, підрахуйте прибуток. Чим докладніше і детальніше буде бізнес-план, тим менше помилок в процесі відкриття та розвитку власної справи ви зробите. Також він може стати в нагоді для отримання кредиту в банку.
2
Зареєструйтеся в податковій інспекції. Досить стати індивідуальним підприємцем, але при бажанні можна відкрити і юридична особа. Бажано вибрати загальну систему оподаткування, так як для більшості ваших потенційних клієнтів буде важливий повернення податку на додану вартість.
3
Знайдіть склад для тимчасового зберігання продукції. При ньому бажано мати офісне приміщення з ремонтом, меблями та оргтехнікою.
4
Домовтеся з постачальниками металопрокату. Постарайтеся укласти договору не з перекупниками, а безпосередньо з виробниками продукції.
5
Підберіть транспортні компанії, які будуть здійснювати доставку металопрокату вам із заводу і від вас до ваших клієнтів.
6
Найміть співробітників. Вам знадобляться бухгалтер, юрисконсульт, менеджер з продажу, логіст. Ви можете взяти на себе частину обов'язків, а на самому початку діяльності організації з продажу металопрокату навіть виконувати практично всю роботу самостійно.
7
Приділіть пильну увагу рекламі. Замовте в спеціалізованій фірмі послугу розробки та просування сайту в інтернеті, розмістіть на ньому каталог продукції з цінами. Додайте оголошення на електронних дошках. Друкується в спеціалізованих виданнях. Незважаючи на те, що зовнішня реклама у вашій сфері використовується більше як покажчики, не варто їй нехтувати. Основний метод просування продажів металопрокату - обдзвін потенційних клієнтів і розсилка комерційних пропозицій.