Як видалити всі видеокодеки.

Відеокодеки призначені для відтворення стислих мультимедійних файлів. Якщо якийсь файл не відтворюється, це можна вирішити установкою або ж видаленням якогось певного кодека.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск». Виберіть в її меню пункт "Налаштування", потім перейдіть в «Панель управління». Зайдіть в налаштування операційної системи вашого персонального комп'ютера. Відкрийте вікно з системними утилітами, призначеними для налаштування системи. Зайдіть в пункт настройки «Звуки і мультимедіа». Перед вами з'явиться вікно «Властивості звуку і аудиоустройств». Відкрийте список пристроїв. Залежно від того, які кодеки ви збираєтеся видалити, виберіть «Аудіо» або «Відео».
2
Виберіть потрібний кодек, якшо по ньому один раз лівою кнопкою миші, і натисніть «Властивості». Перед вами з'явиться вкладка, яка містить список всіх видеокодеков, встановлених на вашому персональному комп'ютері.
3
Виберіть підлягає видалення і натисніть кнопку «Видалити», яка розташовується нижче в цьому ж вікні. Щоб видалення пройшло успішно, тобто щоб згодом при відтворенні різних мультимедійних файлів не виникали проблеми, перезавантажте комп'ютер. Це потрібно зробити, навіть якщо система не вивела відповідне вікно з повідомленням.
4
Затисніть клавішу Shift і виберіть конкретну групи або всі файли в раніше згаданому меню, щоб видалити всі видеокодеки. Врахуйте, що після цього відтворення файлів мультимедіа на вашому персональному комп'ютері буде вкрай важко, тому варто задуматися, а чи потрібно видаляти всі видеокодеки. Це варто зробити хіба що в тому випадку, якщо ви хочете розчистити майданчик під установку нових. Тоді видаліть всі старі кодеки і перезавантажте комп'ютер.
5
Після цього вставте диск з новими кодеками і зробіть їх установку. Версії кодеків часто оновлюються, тому подивіться в інтернеті, які на даний момент вважаються найбільш практичними і сучасними. Скачайте їх. Запустіть інсталяційний файл. Після того як установка буде завершена, перезапустіть комп'ютер.