Як видалити пошту в Агента.

Агент - це програма, яка використовується для термінового зв'язку по інтернету. Встановлювати і скачувати програму зовсім не обов'язково. Веб версія програми налаштовується з інтерфейсу поштового ящика.
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Налаштуйте інтерфейс поштового ящика відповідно до своїх потреб. Щоб почати використовувати Агент достатньо поставити відповідний прапорець в налаштуваннях. Значок агента з'явиться в нижньому правому куті панелі управління. Статус у вигляді «@», відповідний режимам online або offline ви знайдете після перезавантаження системи. Використовуйте можливості програми по максимуму: розмовляйте з друзями по голосового зв'язку, відправляйте миттєві повідомлення. Робота програми побудована за принципом ICQ, тільки з прив'язкою до поштової скриньки на mail.ru.
2
Майте на увазі, в « Агенті » є свій список контактів і своя папка з історією спілкувань між користувачами. Історія повідомлень знаходиться в спеціальній папці, яка називається «Архів Агента». У цій папці відображається список контактів користувачів, з якими ви спілкувалися, вели переписку з допомогою миттєвих повідомлень. Повідомлення з цієї архівної папки можна видалити, а тепер виникає питання як?
3
Зайдіть в папку «Архів агента», ви побачите список контактів. Клацніть мишею по контакту, а точніше, по рядку з E-mail адресою. Ви можете переглянути всю історію листування. Видаліть непотрібні повідомлення, поставивши напроти кожного прапорець. Врахуйте, всю папку відразу ви не видалите, не дасть система програми.
4
Майте на увазі, при установці "Агента" на комп'ютер внесіть програму в список виключень в Захисник Windows. Інакше система розпізнає "Агента" як вірус. Врахуйте, в деяких версіях "Агента" періодично з'являється помилка. Отримані листи можуть відразу потрапляти в папку "Архів Агента".
5
При появі проблеми скористайтеся іншим браузером, перевірте комп'ютер на віруси. Зайдіть в "Інтерфейс поштового ящика", поміняйте налаштування пошти. Клацніть мишею по прапорці «Відображати Агент на сторінках браузера», поставте галочку назад. Перезавантажте комп'ютер. Перевірте налаштування флеш плеєра. З його допомогою відображаються анімовані смайлики.
Зверніть увагу
При скасуванні установки додаткових додатків, процес інсталяції самого «Агента» не постраждає.
Корисна порада
Інсталяція Агента супроводжується автозавантаженням різних супутніх сервісів. Відмовтеся від їх установки, якщо вам не потрібні зайві додатки на комп'ютері.