Як дізнатися тарифний план Life. Як перевірити тарифний план на лайфі.

На сьогоднішній день на вітчизняному ринку функціонує велика кількість мобільних операторів, найпопулярнішими з яких є «Білайн», МТС, «Мегафон», Life. За довгі роки роботи мобільний оператор Life зарекомендував себе як надійний постачальник якісного мобільного зв'язку.
Інструкція
1
Знання свого тарифного плану дозволяє контролювати свої витрати під час мобільних розмов зі своїми родичами і друзями. Тому вибирайте для себе той тарифний план, який максимально підходить вам як за ціною, так і за функціональними можливостями.
2
Щоб дізнатися свій тарифний план Life, включите телефон, наберіть * 142 # і натисніть "дзвінок", далі, дотримуючись інструкції, зайдіть в розділ "зміна тарифу", а потім в меню "поточний тариф". І ви дізнаєтеся той тарифний план, яким ви зараз користуєтеся. Далі дізнайтеся вартість хвилини розмови та кількість безкоштовних смсок, який підтримує ваш тарифний план.
3
Якщо він вас чимось не влаштовує, ви завжди можете замінити його новим, благо, різноманіття тарифів від компанії Life дозволяє це зробити. Якщо таким чином у вас з якоїсь причини не вийшло дізнатися свій тарифний план, зателефонуйте або сходіть в офіс мобільного оператора, де фахівці в найкоротші терміни вирішать вашу проблему і скажуть, яким тарифним планом ви зараз користуєтеся.
4
Якщо ви зібралися в далеку подорож, зайдіть в голосове меню і виберіть тарифний план турист life. Також інший тарифний план можна купити в будь-якому магазині мобільних телефонів. Завдяки своїм можливостям, цей тарифний план підтримує можливість дзвонити своїм знайомим і родичам з будь-якого куточка нашої країни. Покриття Life дозволяє користуватися послугами компанії (дзвонити, приймати дзвінки, посилати смски) в будь-якому населеному пункті нашої країни. Якщо ви не знаєте, який тарифний план вибрати, зайдіть на сайт мобільного оператора. Там є вся необхідна і вичерпна інформація щодо кожного із запропонованих тарифних планів.
5
Вибирайте тільки той тарифний план, який дозволить вам спілкуватися зі своїми родичами і друзями за вигідною для вас ціною. Переконайте всіх своїх знайомих перейти на один тарифний план, тоді ви зможете дзвонити їм в будь-який час доби фактично безкоштовно. Щоб поповнити свій мобільний рахунок, купите спеціальну картку поповнення або скористайтеся терміналом швидкої оплати. Тарифні плани 3g life дозволяють користуватися мобільним зв'язком з підтримкою 3g стандарту.