Як готувати в пароварці. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Якщо ви дотримуєтеся здорового способу життя, а значить, і правильного харчування, вам потрібно навчитися готувати їжу за допомогою пароварки. Їжа, приготована на пару, максимально зберігає всі корисні речовини. Готувати в пароварці дуже зручно і просто.
Вам знадобиться
    • пароварка;
    • вода;
    • електрику;
    • продукти для приготування.
Інструкція
1
Якщо ви тільки що купили новий кухонний прилад, познайомтеся з пристроєм моделі. Пароварка складається з декількох частин. Сама нижня частина - робоча. У ній знаходиться вся електрика і нагрівальний елемент. Там же ви побачите ємність для води, в якій утворюється пар.На передній або бічній стінці основи знаходиться панель управління з кнопками включення і таймера. Також панель може бути сенсорної. З управлінням пароварки розбирайтеся з допомогою інструкції по застосуванню.
2
Над основною базовою частиною пароварки встановлюються ємності з перфорованим дном. В них потрібно укладати продукти, які ви будете готувати. Ємності зроблені таким чином, що при готуванні вони знаходяться один над одним. Зверху пароварку обов'язково накрийте кришкою, щоб пара рівномірно обробляв продукти.
3
Отже, приступайте до приготування їжі в пароварці . Налийте воду в підставу пароварки. Води має бути достатньо, але вона не повинна переливатися через край. Потім встановіть піддон для збору соку і конденсату. Увімкніть пароварку в мережу.
4
Потім підготуйте продукти. Овочі вимийте, якщо потрібно, очистіть. М'ясо промийте. Якщо продукти були заморожені, перед приготуванням їх потрібно розморозити.
5
Після цього укладіть підготовлені продукти в ємності. Соковиті продукти, рибу або м'ясо розміщуйте на нижній рівень, щоб сік з них капав в збірник для конденсату.
6
Час для приготування кожного продукту становить в середньому від 30 до 60 хвилин. Уточніть це в інструкції до вашої моделі. Якщо ви готуєте продукти з різним часом приготування, то помістіть швидко підготовлюваний продукт на верхній ярус. Як тільки продукт буде готовий, зніміть ємність з пароварки. На нижньому ярусі, в ємності, закритою кришкою, залишилося продукт буде доводитися до готовності.
Зверніть увагу
Не вмикайте пароварку в мережу без води! Відкривайте кришку пароварки дуже акуратно, щоб не обпектися парою. В пароварці не варять бобові, макаронні вироби і продукти, що вимагають попередньої обробки, наприклад, субпродукти.
Корисна порада
В деяких моделях є функція відстрочки часу приготування. Це дуже зручно, якщо ви хочете, наприклад, щоб їжа була готова до вашого повернення з роботи.