Як робити дитячі фокуси.

Організація свят для дітей - нелегка задача. Дітлахи люблять уявлення, веселі галасливі ігри, чудеса і, звичайно, фокуси . Можна запросити професійного фокусника на дитяче свято, але можна навчитися показувати фокуси самим, адже чарівництво - це завжди і цікаво і захоплююче.
Інструкція
1
Фокус "Чарівна ваза". Підготуйте судину для фокуса. Візьміть пляшку з-під кетчупу з вузьким горлечком. Горлечко пляшки в діаметрі має бути приблизно в 2 рази більше діаметра пляшки. Використовуйте краще пляшку з темного скла або пофарбуйте її темної акриловою фарбою, намалюйте магічні візерунки.
2
Візьміть мотузку. Вона повинна бути товстою, жорсткої, довжиною близько 0,5 метра, але можна і трохи менше.
3
Візьміть маленький гумовий кульку діаметром більше половини діаметра шийки пляшки. Якщо не знайдете готовий кулька, виріжте його з пробки від винної пляшки. Опустіть його в пляшку і тримаєте там до закінчення фокусу.
4
Продемонструйте дітям пляшку і мотузку, покажіть, що мотузка вільно проходить через горлечко пляшки. Опустіть один кінець мотузки в пляшку на саме дно і повільно перевертайте пляшку денцем вгору. Шарик, який ви попередньо опустили в посудину, перекочується і повинен потрапити між мотузкою і стінкою шийки пляшки.
5
Потягніть легенько мотузку, щоб міцно закріпити конструкцію, а потім також повільно опустіть. Крібле - Крабла! А мотузка не падає. Візьміться рукою за мотузку, переверніть дуже повільно пляшку і відпустіть. Чудо сталося - пляшка гойдається, як маятник, на мотузці! Саме кулька не дасть мотузці вислизнути.
6
Протолкніте мотузку в глибину пляшки, кулька впаде на денце, висмикніть мотузку. Переверніть пляшку дном вгору і непомітно сховайте випав кульку в руці. Запропонуйте дітям оглянути мотузочку і пляшку, хай переконаються в чаклунстві.
7
Фокус з монетками. На сторінку великої книги помістіть шість монеток. Закрийте книгу, скажіть чарівні слова. Тепер книгу відкрийте, сильно нахиліть її, щоб монетки впали в руку когось із публіки. О чудо, їх стало десять.
8
Для створення дива перед початком показу засуньте чотири монетки корінець книги і перевірте, щоб вони могли непомітно випасти звідти при нахилі книги, але не вислизати при будь-якому русі.
9
Фокус "Телепатія". Дитина бере з полиці конкретну книгу наче навмання і просить когось із глядачів назвати довільний номер сторінки. Потім фокусник виходить з кімнати, а його помічник (це може бути мама), читає вголос верхній рядок на названої сторінці.
10
Малюк повертається і просить глядачів "думати" почутий текст. Потім, зробивши вигляд, що напружено читає думки, вимовляє фразу. Цей трюк може проробити будь-яка дитина, що вміє читати. Секрет у тому, що за дверима захована така ж книга. Коли фокусник виходить з кімнати, він просто читає і запам'ятовує верхню строчку на названої сторінці.
Чарівники, як відомо, водяться не лише у фантазіях, а й з тими, хто в них вірить. А щоб стати визнаним магом у місцевої дітвори, не обов'язково вчитися в Хогвардзі - досить освоїти пару нескладних фокусів.
Вам знадобиться
  • - сода
  • - оцет
  • - вода
  • - червонокачанна капуста
  • - чайна ложка
  • - солодкий чай
  • - жувальні цукерки «Ментос»
  • - кока-кола
  • - газована вода
  • - гудзик
Інструкція
1
Фокуси залучають дітей можливістю опинитися в деякому фантастичному світі, де речі поводяться вельми несподіваним чином. Є багато нескладних, але виробляють враження трюків для дітей, які грунтуються на законах фізики і хімії. Такі фокуси мають велику евристичну цінність, оскільки діти, показуючи їх, не тільки долучаються до таємниці, але і в ігровій манері знайомляться з фізичними законами і хімічними реакціями.
2
Наприклад, фокус, коли рідина змінює колір. Візьміть три високих склянки. У перший налийте чисту воду, в другій - воду з додаванням оцту, а в третій - содовий розчин. Візьміть посудину з фіолетовою рідиною і налийте потроху в кожну склянку. Вода змінить свій колір. У першому склянці вона стане червоною, у другому - зеленої, а в третьому такий же фіолетовою, як в посудині. Секрет фокуса криється в особливостях фіолетовою рідини - відварі з листя червонокачанної капусти. Щоб його приготувати, листя капусти відваріть в воді і залиште до ранку. Цей відвар і виступить в якості індикатора. У кислому середовищі - в склянці з оцтом фіолетова рідина стане червоною, в лужному - содовому розчині - зеленою і, відповідно, в третьому склянці, зі звичайною водою, відвар залишиться самим собою ..
3
Ще кілька кумедних трюків. Перший - ложка на носі. Налийте в кухоль чай, подсластите його, а потім вийміть чайну ложку і прикладіть до носа, натиснете на неї, щоб вона залишилася приклеєною. Секрет фокуса в тому, що ложка дійсно приклеїлася - завдяки залишився на ній при розмішуванні цукру. Другий трюк - фонтан із кока-коли. Для нього вам буде потрібно цей популярний напій і жувальні цукерки «Ментос». Покладіть цукерку в пляшку і відійдіть подалі. Відбудеться хімічна реакція, завдяки якій з пляшки з напоєм вирветься фонтан піни. Зі зрозумілих причин цей трюк краще демонструвати на відкритому просторі.
4
Спробуйте здивувати дітей фокусом «Слухняна пуговка». Для цього візьміть стакан з газованою водою, опустіть в нього гудзичок. Спочатку вона потоне. Скажіть їй: «Пуговка, наверх» - вона підніметься на поверхню води. Через деякий час віддайте команду: «Пуговка, вниз» - і вона слухняно опуститься на дно. Секрет фокуса: навколо гудзики, що знаходиться на дні склянки, збираються бульбашки вуглекислого газу, які піднімають її вгору, а вам лише потрібно вчасно вимовити сакраментальну фразу. Потім бульбашки почнуть зникати - і пуговка знову опуститься вниз. Це відбуватиметься доти, поки не випарується весь вуглекислий газ.