Як тримати м'яч на голові.

Крутіння м'яча на голові - це, безумовно, трюк видовищний і запам'ятовується. Для того щоб навчитися так спритно орудувати кулею, потрібні годинник наполегливих тренувань і терпіння. Зате нагородою за працю вам стануть незрівнянне вміння і непідробне захоплення оточуючих.
Інструкція
1
Найпростіше вправа, яке ви можете виконати, - це утримування м'яча на лобі. Для цього візьміть м'яч і покладіть його собі на лоб, але руки не прибирайте. Інакше він скотиться, і нічого у вас не вийде. Притримуйте м'яч руками, а самі в цей час шукайте необхідну рівновагу, щоб м'яч перестав реготати у вас на голові. Як тільки знайдете, зафіксуйте для себе і потім починайте потихеньку послаблювати підтримку рук. Якщо м'яч продовжує скочуватися, притримуйте його, повертайте на вихідну позицію і пробуйте заново. Ваше завдання - з кожним разом утримувати м'яч більш довгий час. Пам'ятайте і маленьку хитрість - чим ближче ви маєте в своєму розпорядженні руки до м'яча, коли він лежить на лобі, тим легше його тримати.
2
Техніка навчання для потилиці і верхівки абсолютна ідентична попередньої. Теж спочатку притримуйте м'яч руками. Потім поступово відпускайте підтримку. Через деякий час, протягом якого ви будете наполегливо тренуватися, постарайтеся відпускати м'яч все довше і довше.
3
Після того як ви навчитеся утримувати м'яч тільки за допомогою голови, можете переходити до більш складних завдань. Наприклад, ходити з м'ячем на голові. Для цього вам потрібно дуже добре натренувати свою рівновагу. Ви повинні буквально злитися з м'ячем, щоб відчувати кожен його рух і те, в який бік він збирається котитися. Це потрібно для того, щоб при русі ви могли легким погойдуванням голови повертати "гуляє" м'яч назад.
4
Якщо і це вправа для вас буде здаватися дуже простим, то переходите до ускладнень. Можете спробувати навчитися техніці набивання одного м'яча ногою, поки другий у вас на голові. Для цього вам ще більше необхідно відчувати своє тіло. І знову ж необхідно вчитися методикою утримування м'яча в одному і тому ж положенні, щоб при виконанні такої вправи утримувати в балансі не тільки м'яч на голові, а й власне тіло.