Як купити одяг за кордоном. Як замовити речі з-за кордону в інтернеті.

За кордоном можна купити все. Ну, буквально, все! При цьому, щоб придбати жадану гору модного одягу, вам навіть не доведеться нікуди летіти або їхати. Будь-яку річ можна замовити через інтернет. А потім отримати довгоочікувану посилку в найближчому поштовому відділенні. А якщо дуже пощастить, то кур'єр доставить вам замовлення прямо на будинок.
Вам знадобиться
  • - карта для електронних платежів;
  • - знання англійської мови, хоча б мінімальне.
Інструкція
1
Заведіть у своєму банку карту для електронних платежів. Перед здійсненням покупки кладіть на неї рівно стільки грошей, скільки коштує вибраний товар. Якщо ви боїтеся показувати номер кредитки в мережі, можна платити через міжнародну платіжну систему PayPal. Це збільшить вартість покупки приблизно на 4%, зате операція буде абсолютно безпечна.
2
Для того щоб знайти цікаву для вас річ серед величезної безлічі інтернет-магазинів, скористайтеся послугами великих пошуковиків. Досить вбити назва шуканої речі в пошуковому рядку, наприклад, «куртка шкіряна чорна жіноча, розмір L», і ви отримаєте безліч посилань на адреси інтернет-магазинів.
3
Крім окремих магазинів існують і великі торгові майданчики, такі як E-bay та Amazon. Тут збирається величезна кількість продавців. Сервіс майданчиків гарантує вам безпеку угоди.
4
На Амазоні торгують тільки магазини, і бувають абсолютно нереальні знижки. На Е-Беї є і приватні особи, і великі торгові мережі. Кожен продавець має свій рейтинг. Чим вищий цей рейтинг, тим безпечніше угода.
5
Якщо продавець не відправляє ваш товар в Росію, скористайтеся послугами посередників, щоб обійти цю проблему. На жаль, подекуди наша країна все ще стоїть в рейтингу трохи вище Зімбабве, і багато продавців відмовляються пересилати сюди товар. Адреси посередників і їх рейтинг можна знайти на сайтах російських інтернет-шопоголіків shophelp.ru і community.livejournal.com/virtualshopping/
6
Почитайте якийсь час інформацію на цих сайтах, щоб дізнатися подробиці отримання товару від того чи іншого конкретного продавця. Не забувайте уточнювати вартість доставки. Немає сенсу купувати річ за півтора долара, якщо доставка обійдеться вам в тридцять - сорок. Іноді на цих же сайтах можна приєднатися до спільних закупівлях і вдало скоротити вартість доставки.
7
Не забувайте про існуючий ліміті покупки за кордоном. Починаючи з 1 липня 2010 року, ви можете замовити і купити за кордоном щомісяця товарів на суму не більше, ніж 1000 євро. Можна використовувати всю суму відразу, можна замовити 10 посилок по 100 євро - митниця дійсно стежить за дотриманням цього правила. Все, що понад 1000 євро, оподатковується, який вам доведеться оплатити.
8
Вибравши вподобану річ, переконайтеся, що ви правильно визначили свій розмір. Європейські, американські, російські розміри одягу та взуття сильно відрізняються один від одного. Більш того, відрізняються навіть розміри німецькі та французькі. Тому, щоб не потрапити в халепу, зайдіть в модний бутик, що торгує схожими речами, і приміряйте на себе обраний розмір. Не переживайте, що, поки ви ходите по магазинам, обрана вами річ зникне з продажу. Дійсно ваша річ вас дочекається. А ви позбавите себе від розчарування невдалої покупки.
9
Попросіть продавця обов'язково відправити вам ідентифікаційний номер поштового відправлення. Завдяки цьому ви зможете відслідковувати рух вашої посилки через інтернет.
10
Замовивши і сплативши обрану одяг, приготуйтеся до очікування. Шлях від продавця до вас може тривати від кількох тижнів до кількох місяців. Врахуйте це, коли будете робити замовлення, інакше модний купальник ви можете отримати до Нового року.
Корисна порада
Запишіть в адресну книжку сайти найбільших пошуковиків товару за кордоном: www.shopzilla.com - пошук товарів в США; www.shopzilla.co.uk - все потрібне у Великобританії; www.shopzilla.fr - французька версія.Конечно ж, вам доведеться забивати назви товару на мові оригіналу, ну і on-line перекладачі вам на допомогу.