Як відокремити листки капусти. Як акуратно відокремити листя від капусти для голубців.

Належить капустяного листя безліч корисних речовин, так необхідних для нормальної життєдіяльності нашого організму: вітаміни, білки, вуглеводи, клітковина, мінерали. Їх використовують у народній медицині для розсмоктування забитих місць і зняття запалень, а також для приготування деяких страв.
Інструкція
1
Для початку вам треба правильно вибрати білокачанну капусту. Гідні екземпляри можна зустріти і в магазинах і на ринку. Головний орієнтир при виборі - зовнішній вигляд: вона повинна бути зі свіжими зеленими листям , без дефектів і коричневих плям. Краще взяти той качан, зовнішні листя у якого не видалені, саме вони захищають серцевину капусти. Чим щільніше качан і чим більше його вага при однакових розмірах, тим краще.
2
Якщо вам потрібні капустяне листя для подальшої кулінарної обробки, то акуратно обріжте верхні, що мають пошкодження або занадто грубу фактуру. Потім візьміть глибоку каструлю, в яку може поміститися весь качан повністю. Покладіть його в неї і налийте води так, щоб вона на сантиметр прикривала капусту. Потім дістаньте качан, додайте у воду чверть чайної ложки лимонної кислоти або ложку оцту, закрийте каструлю кришкою і поставте на плиту, щоб вода закипіла.
3
Як тільки вода закипить, опустіть качан в каструлю. Для зручності, якщо вага качана дозволяє в качан можна увіткнути вилку, щоб капусту було легко діставати з каструлі. Як тільки вода знову закипить, почекайте з півхвилини і дістаньте качан з окропу. Вогонь під каструлею можна зменшити.
4
Акуратно відокремте верхні, злегка приварені листочки, зазвичай, можна зняти два-три шари. Потім знову занурте капусту в киплячу воду і почекайте з хвилину. Витягніть качан і знову зніміть листя. Повторіть процедуру, поки листя капусти не стануть занадто маленькими або поки їх кількість вас не задовольнить.
5
Якщо капуста зимова, то для того, щоб листя легше відділялися, перед тим, як відпустити качан в киплячу воду, гострим довгим ножем виріжте з нього качан, намагаючись видалити її повністю. Після цього покладіть капусту в окріп і трохи проваріть. Дістаньте капусту з каструлі і акуратно відокремте приварені листя.
6
Якщо вам потрібні свіжі капустяні листки, то, видаливши качан, загорніть качан в харчову плівку або покладіть його в поліетиленовий пакет, щільно загорнувши, щоб не було повітря. Покладіть капусту в морозилку на 1 день, а потім дістаньте і разморозьте, не розгортаючи, при кімнатній температурі. Після цього розберіть її на частини, листя стануть м'якими і будуть відділятися легко.
Корисна порада
Якщо ви збираєтеся використовувати приварені листя капусти для приготування голубців, то попередньо зріжте опуклі і тверді черешки листя з зовнішнього боку. В цьому випадку капустяне листя стануть достатньо м'якими і не надломив, коли ви будете загортати в них фарш.